Délutáni elfoglaltság adatlapok
Kötött munkaidő elszámolás


>>> Belépés <<<


>>> Aktuális információk <<<

>>> HETI MENÜ <<<
és ebédbefizetés



>>>TANTESTÜLETNEK<<<
 
Művészeti Iskola
Sport
 
TAMOP 3.1.5
TAMOP 3.1.7
TAMOP 3.2.13-12
TAMOP 3.4.2.A


 

Csokonai Alapműveleti Verseny

2014/2015. tanév

Az idei tanévben is a nagy érdeklődésre való tekintettel iskolánk megrendezi a 3-8. évfolyamos tanulók részére a Csokonai Alapműveleti Versenyt.

Versenykiírás, információk, jelentkezési lap letöltése:

>>> LETÖLTÉS <<<

 

2015 Anglia

>>> Letöltés <<<

 

 

ALAPMŰVELETI VERSENY - 2014

CSOKONAI ALAPMŰVELETI VERSENY EREDMÉNYEI
3. osztályosok > megnéz <
4. osztályosok > megnéz <
5. osztályosok > megnéz <
6. osztályosok > megnéz <
7. osztályosok > megnéz <
8. osztályosok > megnéz <
Az Alapműveleti Verseny kupagyőztesei > megnéz <

 

Versenyfeladatok letöltése osztályonként:

 


>>> E B É D B E F I Z E T É S <<<

DEÁK ÉPÜLET:

Kedves Szülő!

Ezúton értesítem, hogy gyermeke Hepatitis-B vírus elleni oltásának második részletére 2014. március hónapban kerül sor.

Oltás időpontja: 2014. március 25. kedd, 11.00 óra

Pótoltás: 2014. április 1. kedd, 11.00 óra (ill. keddenként folyamatosan)

Keszthely, 2014. március 19.

Köszönettel: Süle Erika iskolavédőnő

FODOR ÉPÜLET:

Kedves Szülő!

Ezúton értesítem, hogy gyermeke Hepatitis-B vírus elleni oltásának második részletére 2014. március hónapban kerül sor.

Oltás időpontja: 2014. március 24. hétfő, 11.00 óra

Pótoltás: 2014. március 31. hétfő, 11.00 óra (ill. hétfőnként folyamatosan)

Keszthely, 2014. március 17.

Köszönettel: Süle Erika iskolavédőnő

 

BŐDÖR LÁSZLÓ

komplex természettudományos verseny
matematika-fizika-informatika tantárgyakból  

Versenyfelhívás!

A Csány-Szendrey ÁMK Belvárosi Tagintézménye 5. alkalommal rendezi meg a

BŐDÖR LÁSZLÓ természettudományi versenyt 7. és 8. osztályos tanulók részére.  

A verseny időpontja : 2014. március 24. (hétfő) 13 00 -16 00  

A verseny helyszíne :Csány-Szendrey Általános Iskola Keszthely, Deák F. u. 25.  

A verseny célja : Szeretnénk lehetőséget adni tehetséges tanulóinknak tudásuk összemérésére. Egyéb versenyekre, központi felvételire való felkészülés elősegítése.

Célunk a középiskolába való átmenet megkönnyítése.  

A verseny rendje : Minden benevezett osztályt 1-1-1 tanuló képvisel matematika, fizika, informatika tantárgyakból. A versenyzőknek a feladatokat 45 perc alatt kell megoldaniuk a választott tantárgyból.

A megoldandó feladatok az általános iskola kerettantervi anyagára épülnek. Számológép használható!  

A verseny programja : 2014. március 24. (hétfő)

13 00 -13 30 Megnyitó : Megemlékezés Dr. Bődör László Tanár Úr munkásságáról (Könyvtár)

13 30 -14 15 Verseny (osztálytermek)

14 20 -15 20 Érdekes előadás, bemutató

15 30 -16 00 Eredményhirdetés

Kérem, hogy részvételi szándékotokat jelezzétek szaktanáraitoknál!

Volfné Iván Klára
szervező tanár  

 

"Bóbita" rajzpályázat: általános iskola alsós korosztály megosztott
I. hely Hetyei Nóra
(Csány-Szendrey - Fodor - 3.b - Kovács Éva)

 

 

TELEFONSZÁM VÁLTOZÁS A DEÁK utcai épületben!

Kizárólag a 83/312-376 -os

telefon él és ez egyben a Fax szám is.

(a 312-692 volt a gondnokság száma, az a tanári számával együtt megszűnt!!)

A gondnokság ezentúl csak a 30/518-1824-es mobil számon érhető el!

 

 

2013. május 31-én került megrendezésre Szegeden a Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny,
ahol az alkalmazói I/B. korcsoportban

SZABÓ ANNA 8.z osztályos tanulónk az országos 1. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Molnárné Riskó Erzsébet

2013. május 22-én került megrendezésre iskolánkban a Gyöngybetűk Szépíró verseny, melyet a városi és a városkörnyéki általános iskolák 1. és 2. osztályosai részére hirdettünk meg.

Az 1. osztályosok versenyében FÜLÖP MÍRA 1.c osztályos tanulónk a 2. helyen végzett.

Tanítója: Horváth Judit.

A 2013. május 9-én Nagykanizsán szervezett Angol szóbeli nyelvi versenyen iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.

TÁNYÉROS VINCE 8.b osztályos tanuló a 8. helyet szerezte meg, VIGMOND EMILIA 8.a osztályos tanuló pedig a 9. helyen végzett.

felkészítő tanár: Lenkovics Renáta

A Megyei Atlétika Versenyen az alábbi eredményeket érték el tanulóink:

III. korcsoport Négypróba fiú csapat: 5. hely csapattagok: Horváth Dominik 6.c, Kossik Tamás 6.c

Négypróba leány csapat: 2. hely csapattag: Hosszú Luca 6.c Négypróba egyéni összetett: Hosszú Luca 6.c - 2. hely

Kislabdadobás: Kossik Tamás 6.c - 2. hely

4x100 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Kossik Tamás 6.c, Horváth Dominik 6.c

600 m futás: Hosszú Luca 6.c - 2. hely

IV. korcsoport

Ötpróba leány csapat: 1. hely csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b, Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z

Ötpróba egyéni összetett: Fodor Csenge 8.a - 1. hely

4x100 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b

4x600 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Városi Rebeka 8.a, Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z,

100 m futás: Fodor Csenge 8.a - 1. hely

Távolugrás: Lukács Tünde 8.b, 1. hely

Ötpróba fiú csapat: 1. hely csapattagok: Kovács Bence 8.b, Bálint Dániel 7.c

4x1000 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Kovács Bence 8.b, Tányéros Vince 8.b

2013. április 28-án a Georgikon Majormúzeum Növény- és állatvilág című kézműves és rajzkiállításán tagintézményünk alábbi tanulói is díjat kaptak:

KOTTÁN KATALIN 1.c

KÖVÉR ZSÓFIA SZONJA 3.c

NAGY LAURA 3.c

felkészítők: Horváth Judit, Kárászné Beke Ilona

 

>>> Alapműveleti verseny eredmények és feladatok - 2013 <<<

 

A LITTERÁTUM országos angol tesztversenyen tanulóink a következő eredményeket érték el:

Babicsák Blanka 5.c - 42 pont
Tompa Franciska 5.c - 44 pont (13. hely)
Varga Gyula 6.z - 39 pont
Serleg Annamária 6.z - 35 pont
Tódor Kitti 7.z - 48 pont (11. hely)
Kondákor Zsófia 7.z - 37 pont
Arat Selina 7.z - 36 pont
Tóth Dóra 7.z - 31 pont

Az országos versenyre továbbjutott TOMPA FRANCISKA 5.c osztályos, valamint TÓDOR KITTI 7.z osztályos tanuló, melyre 2013. május 25-én kerül sor Budapesten.

Felkészítő tanárok: Tányéros Józsefné, Lenkovics Renáta

 

Megyei nyelvész verseny:

- Kurusta Sára 2.a         1. hely       felkészítő: Kovács Károlyné

- Oroszlán Mátyás 2.a   3.hely         felkészítő: Kovács Károlyné

- Legoza Ádám 2.a        7.hely         felkészítő: Kovács Károlyné

- Boros Janka 4.a          5.hely        felkészítő: Némethné Cséri Judit

- Kondorosy Botond 3.a  9.hely       felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

- Bakos Bernadett 4.a    27.hely      felkészítő: Némethné Cséri Judit

Megyei szövegértő verseny:

- Kurusta Sára 2.a          2. hely    felkészítő: Kovács Károlyné

- Kondorosy Botond 3.a  2. hely    felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

- Oroszlán Mátyás 2.a    6.hely     felkészítő: Kovács Károlyné

Járási szövegértő verseny:

- Kurusta Sára 2.a         1.hely    felkészítő: Kovács Károlyné

- Hetyei Nóra 2.b           2.hely    felkészítő: Békéssy Gáborné

- Dencsi Blanka 1.a       4.hely    felkészítő: Bíróné Tikos Ágnes

- Szemethy Bettina 3.a  4.hely    felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

 

Országos Angolnyelvi tanulmányi verseny megyei fordulóján Király Viktória 8.b 6. helyezést ért el.
Felkészítő: Németh Ildikó

A "Csokonai Alapműveleti Verseny" megyei fordulójának ünnepélyes megnyítója,
2013. május 6-án,hétfőn 13óra 45 perckor kezdődik, az iskola aulájában.

Minden külön értsítés nélkül várjuk a döntőbe jutott versenyzőket!

A Csány-Szendrey Általános Művelődési Központban a beíratáson munkánk és eredményeink elismeréseként nagyon sokan választották iskolánkat. Három osztály indítása esetén nagyon magas osztálylétszámok alakultak volna, ezért kérésünkre a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Keszthelyi Tankerülete engedélyezte négy osztály indítását.

A leendő 1/D osztály osztályfőnöke:
Kovács Károlyné

osztálytanító:
Horváthné Hegedűs Emília


Bókay Árpád Országos Biológiaverseny eredmény:

Kocsa János 6.b - I. helyezés.

Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit

 

A "Tiszán innen, Dunán túl" népdalverseny megyei fordulóján a következõ eredmények születtek:

LISZÁK LILI 2.c/Deák - arany minõsítés
felkészítõ: a szülõ

ENDRÕDI NIKOLETT 3.b/ Fodor - kiemelt arany minõsítés
felkészítõ: Csordásné Fülöp Edit

ENDRÕDI REBEKA 4.a/Fodor - kiemelt arany minõsítés
felkészítõ: Csordásné Fülöp

CSÕSZ-TÓTH JULIANNA 3.b/Fodor - arany minõsítés
felkészítõ: Gyulassyné Nagy Henriett