Csány-Szendrey AMI1 Csány-Szendrey AMI2 Csány-Szendrey AMI3 Csány-Szendrey AMI4 Csány-Szendrey AMI5 Csány-Szendrey AMI6 Csány-Szendrey AMI7 Csány-Szendrey AMI8 Csány-Szendrey AMI9 Csány-Szendrey AMI10 Csány-Szendrey AMI11 csany_szendrey_ami_keszthely_iskola__1212 Csány-Szendrey AMI13 Csány-Szendrey AMI14 Csány-Szendrey AMI15 Csány-Szendrey AMI16 Csány-Szendrey AMI17 Csány-Szendrey AMI18


 

Versenyeredmények, büszkeségeink

 

 
2016/2017-es tanév
 
 

A március 17én Zalaegerszegen megrendezett MEGYEI NYELVÉSZ versenyen az alábbi szép helyezéseket érték el tanulóink:

2. évf.:
9. Tóth Nóra 2.a
Felk.: Kovács Károlyné

3. évf.:
4. Oroszlán Marcell 3.a
Felk.: Gyulassyné Nagy Henriett

4. évf.:
5. Nagy Amarilla 4.a
Felk.: Némethné Cséri Judit

A Gyenesdiáson megrendezett Gergely-napi Művészeti Fesztiválon
Vers- és prózamondás
ban

Mészáros Réka 3.d osztályos tanuló 2. helyezést ért el.
Felk.: Koloszár Zoltánné

Az iskolai HELYESíRÁS VERSENYen az alábbi eredmények születtek:

3. évf.:
1. Verb Norina 3.b
Felk.: Kovács Noémi
2. Derzsényi Xénia 3.a
Felk.: Gyulassyné Nagy Henriett

3. Oroszlán Marcell 3.a
Felk.: Gyulassyné Nagy Henriett

Németh Aliz Nóra 3.b
Felk.: Kovács Noémi

4. évf.:
1. Bene Mária 4.a
Felk.: Némethné Cséri Judit

2. Vörös Dominik 4.d
Felk.: Kovács Károlyné

3. Nagy Amarilla 4.a
Felk.: Némethné Cséri Judit

A VÁROSI HELYESÍRÁS VERSENYen elért eredményeink:

3.évf.:
3. Verb Norina 3.b
Felk.: Kovács Noémi

4. évf.:
1. Bene Mária 4.a
Felk.: Némethné Cséri Judit

3. Vörös Dominik 4.d
Felk.: Kovács Károlyné

Az iskolai OLVASÁS VERSENY eredményei:

2.évf.:
3. Kincses Marcell 2.b
Felk.: Békéssy Gáborné

3.évf.:
1. Mészáros Réka 3.d
Felk.: Koloszár Zoltánné

3. Oroszlán Marcell 2.a
Felk.: Gyulassyné Nagy Henriett

4.évf.:
1. Nett Vivien 4.b
Felk.: Mezőné Gál Éva

2. Nagy Amarilla 4.a
Felk.: Némethné Cséri Judit

 
 
A Megyei Matematikaversenyen
Pektor Erik 4.a osztályos tanuló
6. helyezést ért el.

Felkészítője: Némethné Cséri Judit
 
 
A Sármelléki Általános Iskola Zalavári Cirill-Metód Tagiskolájának
körzeti helyesírás versenyén

1. helyezést ért el
Bene Mária Antónia 4. a

3. helyezést ért el
Nagy Amarilla 4.a
Felkészítőjük: Némethné Cséri Judit
 
 
A fonyódi Mátyás Király Gimnázium
komplex angol nyelvi versenyén (írásbeli,szóbeli,előadás)
a következő kiemelkedő eredmények születtek a közel 30 fős mezőnyben:

3. helyezést ért el Penk Ádám 8.a osztályos tanuló
5. helyezést ért el Pektor Ervin 8.a osztályos tanuló.
Felkészítő: Németh Ildikó

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!
 
 
A " Szép magyar beszédért" Alapítvány által november 28-án megrendezett körzeti vers -és prózamondó versenyen az alábbi szép eredményeket érték el alsós tanulóink:

1-2. évfolyam:
1. Szekeres Dóra 1.b
Felkészítő: Szalai Klára

2. Kincses Marcell 2.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné

Különdíj:
Katona Léna 2.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

3-4. évfolyam:
1. Bán Gyöngy Beáta 3.b
Felkészítő: Kovács Noémi

3. Mészáros Réka 3.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné
 
 
A BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
november 11-én megrendezett VAS, ZALA MEGYEi MEGYEI FORDULÓján
48 csapat közül a 4.d osztály BÖLCSBAGOLY csapata

a 12. helyen végzett.

A csapat tagjai:
Csomós Luca,
Donkó Benedek,
Lázár Barnabás,
Vörös Dominik

Felkészítő.: Kovács Károlyné

Vers-és prózamondó iskolai verseny

1. évfolyam:
1. Szekeres Dóra 1.b
Felkészítő: Szalai Klára

2. Tik Júlia Aliz 1.d
Felkészítő: Henn Éva

3. Fehér-Kun Flóra 1.a
Felkészítő: Tikos Ágnes

Csalló Ákos 1.b
Felkészítő: Szalai Klára

2. évfolyam:
1. Katona Léna 2.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

2. Csikós József 2.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné

3. Simon Lili 2.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

Németh Luca 2.d
Felkészítő: Csécs-Molnár Adrienn

3. évfolyam:
1. Hársfa Rebeka 3.b
Felkészítő: Kovács Noémi

2. Mészáros Réka 3.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

3. Bán Gyöngy Beáta 3.b
Felkészítő: Kovács Noémi

4. évfolyam:
1. Szemán Dorka 4.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

2. Nagy Amarilla 4.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

3. Csécs Tíra 4.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

Nett Vivien 4.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva
 
 
2015/2016-os tanév
 
 

Iskolai versenyek

Alapműveleti verseny

1.osztály

l. Boncföldi Barna 1.a
Felkészítő:Horváthné Hegedűs Emília

Dávid Lora 1.a
Fehér Luca 1.a
Szente Marcell 1.b
Felkészítő:Kovács Éva

Dencs Máté 1.c
Fülöp Éva 1.c
Hertelendy László 1.c ll.
Borbás Kristóf 1.a
Mózer Lívia 1.b
Móringer Napsugár 1.b
Czibor Mátyás 1.b
Fátyol András 1.c
Nagy Zsófi 1.c
Vörös Szonja 1.c
Felkészítő:Kumi Gáborné

lll. Bodnár Olivér 1.a
Salamon Zalán 1.a
Tóth Nóra 1.a
Gedeon Emília 1.b
Kovács Abigél 1.c
Horváth Petra 1.d
Felkészítő:Kovácsné Lakatos Éva


2.osztály

l. Túri Krisztina 2.d
Felkészítő:Kovácsné Lakatos Éva

ll. Prágai Ármin 2.d
Jakab Balázs 2.b
Felkészítő:Kovács Éva

lll. Tusor Bence 2.c
Felkészítő:Csikós Krisztina


3.osztály

l. Bontó Mátyás 3.a
Kovács-Markó Ákos 3.a
Nyári Olivér Máté 3.a
Pektor Erik 3.a
Felkészítő:Némethné Cséri Judit

ll. Nagy Amarilla 3.a
Szalai Bence 3.a
Nagy Barnabás 3.b
Nett Vivien 3.b
Vörös Kíra 3.b


lll. Kovács Botond 3.a
Kovács Barnabás 3.b
Felkészítő:Vadász Árpádné


4.osztály

l. Kozma Bence 4.b
Felkészítő:Kálóczi Ferencné

ll. Farkas Noémi 4.a
Turay Lili 4.a
Horváth Hanna 4.b

lll. Töreki Zsófia 4.b
Kisfaludy László 4.b
Felkészítő:Ekman Mónika

 
 
Kenguru matematika verseny

Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő:Ángyánné Oláh Zsuzsanna
megyei l. hely országos lX. hely

Pektor Erik 3.a
Felkészítő:Némethné Cséri Judit
megyei lX. hely

Molnár Luca 3.b
Felkészítő:Vadász Árpádné
megyei XVlll. hely

Dely Dániel 4.a
Felkészítő:Ekman Mónika
megyei XV. hely
 
 
Kalmár László matematika verseny

Pektor Erik 3.a
Felkészítő:Némethné Cséri Judit
megyei ll. hely


Tankerületi matematika verseny

Pektor Erik 3.a
Felkészítő:Némethné Cséri Judit
területi l. hely


Csokonai alapműveleti verseny

Horváth Hanna 4.b
Felkészítő:Kálóczi Ferencné
megyei ll. hely
 
 
Logikai matematika verseny

2.osztály

l. Derzsényi Xénia 2.a
Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő:Ángyánné Oláh Zsuzsanna

ll. Szelestei Márton 2.a
Felkészítő:Ángyánné Oláh Zsuzsanna

lll. Túri Krisztina 2.d
Felkészítő:Kovácsné Lakatos Éva


3.osztály

l. Bankó Dániel 3.d
Felkészítő:Hné Hegedűs Emília

ll. Molnár Luca 3.b
Felkészítő:Vadász Árpádné

lll. Nett Vivien 3.b
Felkészítő:Vadász Árpádné


4.osztály

l. Dely Dániel 4.a
Felkészítő:Ekman Mónika

ll. Farkas Noémi 4.a

lll. Kisfaludy László 4.b
Felkészítő:Kálóczi Ferencné
 
 
Május 28-án Szegeden rendezték a TUDÁSBAJNOKSÁG ORSZÁGOS DÖNTŐjét,
az alábbi eredményeket érték el alsósaink:

Anyanyelv:
8. Katona Léna 1.a
Felkészítő:Kovács Károlyné

Irodalom, szövegértés:
18. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

Matematika:
18. Pektor Erik 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit


SZÉPíRÁS /iskolai/ VERSENY

1. évf.:
1. Bodnár Olivér 1.a
Felkészítő:Kovács Károlyné

2. Pálmai Viktória 1.b
Felkészítő:Békéssy Gáborné

3. Fehér Luca 1.a
Felkészítő:Kovács Károlyné

Boncföldi Barna 1.a
Felkészítő:Kovács Károlyné

2. évf.:
1. Túri Krisztina 2.d
Felkészítő:Koloszár Zoltánné

2. Derzsenyi Xénia 2.a
Felkészítő:Angyánné Oláh Zsuzsanna

3. Bódai Hanna 2.b
Felkészítő:Kovács Noémi

Mészáros Réka 2.d
Felkészítő:Koloszár Zoltánné
 
 
A Litteratum angol nyelvi verseny eredményei:

Megyei I. helyezés
7. osztály: Pektor Ervin (7.a osztály)

Megyei I. helyezés
8. osztály: Sipos Rebeka (8.b osztály)

Felkészítő tanár: Németh Ildikó
 
 
A vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola
alsó tagozatos területi matematika versenyén a következő eredmények születtek:

1. hely:
Pektor Erik 3.a osztályos tanuló
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

3. hely:
Kozma Bence 4. b osztályos tanuló
Felkészítő: Kálóczi Ferencné
 
 

A megyei angol nyelvi drámafesztiválon
arany minősítést szerzett a Harry, the Highlander színdarab.

Előadók:
Kovács Szimonetta és Sipos Rebeka (8.b osztályosok)
Felkészítő: Németh Ildikó

 
 
NYELVÉSZ VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ- SZEGED

7. Oroszlán Marcell 2.a
Felk.:Ángyánné Oláh Zsuzsanna


TUDÁSBAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ /ZALAEGERSZEG/


Anyanyelv:
1. évf.:
2. Katona Léna 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

6. Tóth Nóra 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

7. Dávid Lora 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

10. Fehér Luca 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

2. évf:
10. Horváth Sára 2.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

3. évf.:
10. Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

17. Szemán Dorka 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

19. Horváth Bálint 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

23. Bankó Dániel 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné


Irodalom, szövegértés:

2. évf.:
1. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

3. évf.:
2. Nett Vivien 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. Tóth Hédi 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

7. Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

10. Fodor Janka 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

13. Szincsák Tamara 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

15. Lázár Barnabás 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

17. Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit


Környezetismeret:

2. évf.:
6. Horváth Sára 2.d
Felkészítő: Ács Ilona

3. évf.:
8. Dóczi Veronika 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

11. Nett Vivien 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

13. Vadász Dániel 3.a
Felkészítő: Ács Ilona

14. Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

17. Pompor Emma 3.a
Felkészítő: Ács Ilona


Matematika:

1. évf.:
7. Fehér Luca 1.a
Felkészítő: Horváthné Hegedűs Emília

2. évf.:
9. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

13. Nagy Gergő 2.b
Felkészítő: Kovácsné Lakatos Éva

24. Bódai Hanna 2.b
Felkészítő: Kovácsné Lakatos Éva

3. évf.:
1. Pektor Erik 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

15. Kovács Botond 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

16. Bankó Dániel 3.d
Felkészítő: Horváthné Hegedűs Emília

24. Szemán Dorka 3.b
Felkészítő: Vadász Árpádné

4. évf.:
8. Dely Dániel 4.a
Felkészítő: Ekman Mónika


Az országos döntőn május 28-án Szegeden
Katona Léna, Oroszlán Marcell és Pektor Erik képviselik alsósainkat.


JÁRÁSI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY- GYENESDIÁS

1. évf.:
2. Katona Léna 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

3. évf.:
2. Vörös Kíra 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva


Körzeti mesemondó verseny - Zalavár

2. Szemán Dorka 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. Vörös Kíra 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

 
 
A Kalmár László matematikaverseny megyei fordulóján

Pektor Erik 3. a osztályos tanuló II. helyezést ért el.
Felkészítő: Némethné Cséri Judit
 
 
A "Bendegúz" Tudásbajnokság angol nyelvi haladó versenyén
megyei I. helyezést ért el és továbbjutott az országos döntőre:

Sipos Rebeka 8.b osztályos tanuló.
Felkészítő: Németh Ildikó
 
 
A "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny
megyei fordulóján énekegyüttes kategóriában

GUVAT MÁLNA 2.c osztályos és TÚRI DORKA 2.b osztályos tanuló
EZÜST minősítést kapott.
felkészítő: Csordásné Fülöp Edit
 
 
A "Péterfy" angol nyelvi társalgási verseny
megyei fordulóján elért helyezések:

7. osztály, megyei 3. helyezés:
Pektor Ervin (7.a)

8. osztály, megyei 3. helyezés:
Kovács Szimonetta (8.b)

Felkészítő: Németh Ildikó
 
 

RANOLDER /városi/ SZÉPOLVASÓ VERSENY eredmények:

1. évfolyam:
3. Kincses Marcell 1.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné

2. évfolyam:
2. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

3. évfolyam:
3. Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

4. évfolyam:
2. Balogh Frida 4.b
Felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett

 

ISKOLAI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY eredmények:

1.évfolyam:
1. Katona Léna 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné
2. Kincses Marcell 1.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné

2.évfolyam:
1. Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna
2. Nagy Gergő 2.b
Felkészítő: Kovács Noémi
3. Derzsényi Xénia 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

3.évfolyam:
1. Tóth Hédi 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit
2. Vörös Kíra 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva
3. Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

4.évfolyam:
1. Dávid Virág 4.d
Felkészítő: Vadász Árpádné
2. Kisfaludy László 4.b
Felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett
3. Turay Lili 4.a
Felkészítő: Tikos Ágnes

 
 
Országos Úszó Diákolimpia Miskolc eredményei:

2016. Március 19-20.

1 arany, 1 ezüst, 2 bronz érem és két 4.hely
( Minden gyerek a Csány-Szendrey ÁMK Keszthely tanulója)
Felkészítő tanár: Csala Tamás -Keszthelyi Kiscápák SE edző

1.hely
II.korcsoport (2005-6) lány 4x50m gyors váltó csapat
( Dávid Virág,Hetyei Nóra, Kutasy Kamilla, Nett Vivien)

2.hely
IV. korcsoport (2001-2) Kovács Szimonetta 100m hát

3.hely
IV. korcsoport (2001-2) Kovács Szimonetta 100m gyors
I. korcsoport (2007-8) Tóth Luca 50m hát

4.hely
I. korcsoport (2007-8) Tóth Luca 50m mell
II. korcsoport (2005-6) Hetyei Nóra 50m mell
 
 
A március 18-án Zalaegerszegen megrendezett NYELVÉSZ verseny megyei döntőjében az alábbi eredményeket érték el alsós tanulóink.

1. évfolyam
9. helyezett: Dávid Lora 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

13. helyezett: Tóth Nóra 1.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

16. helyezett: Kincses Marcell 1.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné

2. évfolyam
1. helyezett: Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

16. helyezett: Horváth Sára 2.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

3. évfolyam
9. helyezett: Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

16. helyezett: Nett Vivien 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

22. helyezett: Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

Az országos döntőben Oroszlán Marcell képviseli a Fodor utcai alsósokat.
 
 
Az Országos Angol Nyelvi Verseny Megyei fordulóján

Pektor Ervin 7.a osztályos tanuló 4. helyezést ért el

Felkészítő:Németh Ildikó
 
 
VÁROSI HELYESÍRÁS VERSENY

3.évfolyam:

1. Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

3. Nagy Amarilla 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

4. évfolyam:

1. Dávid Virág 4.d
Felkészítő: Vadász Árpádné
 
 
Iskolai HELYESíRÁS VERSENY

3. évfolyam:

1. Bene Mária 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

2. Nagy Amarilla 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

3. Puskás Hanna 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

4. évfolyam:

1. Dávid Virág 4.d
Felkészítő: Vadász Árpádné

2. Kiss G. Katalin 4.d
Felkészítő: Vadász Árpádné

3. Turay Lili 4.a
Felkészítő: Tikos Ágnes
 
 
Március 18-án Zalaegerszegen kerül megrendezésre
a NYELVÉSZ verseny megyei döntője.
Alsósaink közül az alábbi tanulóink vívták ki a jogot a versenyen való indulásra:

Dávid Lora 1.a
Katona Léna 1.a
Tóth Nóra 1.a
Kincses Marcell 1.b
Oroszlán Marcell 2.a
Horváth Sára Gréta2.d
Bene Mária
3.a
Nett Vivien 3.b
Vörös Dominik 3.d

Felkészítőik:
Kovács Károlyné, Békéssy Gáborné, Ángyánné Oláh Zsuzsanna, Koloszár Zoltánné, Mezőné Gál Éva, Némethné Cséri Judit
 
 
Iskolai OLVASÁS VERSENY eredményei

2.évfolyam:

1. helyezett: Oroszlán Marcell 2.a
Felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

2. helyezett: Mészáros Réka 2.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

3.évfolyam:

1. helyezett: Vörös Dominik 3.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

2. helyezett: Nett Vivien 3.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. helyezett: Tóth Hédi 3.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

4.évfolyam:

1. helyezett: Humpok Lilla 4.a
Felkészítő: Tikos Ágnes

2. helyezett: Balogh Frida 4.b
Felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett
 
 
A fonyódi Mátyás Király Gimnázium komplex (írásbeli,szóbeli,előadás)
angol nyelvi versenyén

3. helyezést ért el Sipos Rebeka 8.b osztályos tanuló.

Felkészítő: Németh Ildikó
 
 

2015. november 20-án a Fejér György Városi Könyvtárban került megrendezésre
a "Szép magyar beszédért" Alapítvány területi szavalóversenye,
melyen az alábbi eredmények születtek:


1-2. osztály:
1. hely: Mészáros Réka 2.d
felkészítő: Koloszár Zoltánné

2. hely: Ambrus Nelli 2.d
felkészítő: Koloszár Zoltánné

3.-4. osztály:
 3. hely - Szincsák Gergő 4.b
felkészítő:
Gyulassyné Nagy Henriett

November 6-án rendezték a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóját.
Vas és Zala megye 35 csapata közül a
3. d osztály BÖLCSBAGOLY csapata a 8. helyet szerezte meg.

A csapat tagjai:
 
Csomós Luca
Donkó Benedek
Lázár Barnabás
Vörös Dominik

Felkészítő: Kovács Károlyné



Vers-és prózamondó /iskolai/verseny

1. évf.:
1. Kincses Marcell 1.b
felkészítő: Békéssy Gáborné
2. Katona Léna 1.a
felkészítő: Kovács Károlyné
3. Németh Luca 1.d
felkészítő: Csécs-Molnár Adrienn

2. évf.:
1. Mészáros Réka 2.d
felkészítő: Koloszár Zoltánné
2. Koltai Bernadett 2.a
felkészítő: Ángyánné Oláh Zsuzsanna
3. Hársfa Rebeka 2.b
felkészítő: Kovács Noémi

3. évf.:
1. Nett Vivien 3.b
felkészítő: Mezőné Gál Éva
2. Nagy Amarilla 3.a
felkészítő: Némethné Cséri Judit
3. Szemán Dorka 3.b
felkészítő: Mezőné Gál Éva

4. évf.:
1. Balogh Frida 4.b
felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett
2. Csősz-Tóth Anna 4.b
felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett
3. Dencsi Blanka 4.a
felkészítő: Tikos Ágnes

 
 
 
2014/2015-ös tanév
 
 
Május 30-án rendezték a TUDÁSBAJNOKSÁG országos döntőjét Szegeden. A következő szép eredmények születtek:

Irodalom, szövegértés:
1. Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

Anyanyelv:
6. Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

Matematika:
8. Pektor Erik 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

Angol nyelv /kezdő/:
8. Legoza Ádám 4.a


„GYÖNGYBETŰK” VÁROSI SZÉPÍRÁS VERSENY

3. Túri Krisztina 1.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné
3. Nett Vivien 2.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva
 
 

Varga Viktória 8.b : Péterfy Társalgási Angol Nyelvi Verseny: megyei I.helyezés

Felkészítő: Németh Ildikó

Cserey Adrienn 8.a: Országos Tanulmányi Angol Nyelvi Verseny: megyei 10. helyezés

Felkészítő: Németh Ildikó

NYELVÉSZ VERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ – SZEGED

6. helyezett: Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

17. helyezett: Oroszlán Marcell 1.a
Felkészítő.: Szabóné Cziráki Margit


TUDÁSBAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ /ZALAEGERSZEG/

Anyanyelv:

2. évfolyam: 8. Karikó Zalán 2.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

22. Dóczi Veronika 2.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

4. évfolyam:
 1. Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

8.Oroszlán Mátyás 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné


Irodalom, szövegértés:

2. évfolyam.:
2. Vörös Dominik 2.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

3. Nett Vivien 2.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

4. Bene Mária 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

4. évf.: 1. Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

4. Jakabos Emma 4.a
 Felkészítő: Kovács Károlyné


Környezetismeret:

2. évfolyam.:
2. Karikó Zalán 2.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

4. évfolyam.:
7. >Biró Eszter 4.a
Felkészítő: Horváthné Hegedűs Emília


Matematika:

2. évfolyam.:
1. Pektor Erik 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

7. Legoza Ádám 4.a
Felkészítő: Horváthné Hegedűs Emília

Az országos döntőn május 30-án Szegeden Pektor Erik, Kurusta Sára és Legoza Ádám képviseli iskolánkat.


RANOLDER VÁROSI HANGOS OLVASÁS VERSENY

1.évfolyam:
1. Oroszlán Marcell 1.a
Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

2. évfolyam:
2. Bene Mária 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

4. évfolyam:
1. Hetyei Nóra 4.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné


JÁRÁSI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY- GYENESDIÁS

1. évfolyam: 1. Oroszlán Marcell 1.a
Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

2. Horváth Sára 1.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

2. évfolyam: 5. Bene Mária 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

10. Csomós Luca 2.d
Felkészítő: Kovács Károlyné

3. évfolyam: 13. Dely Dániel 3.a
Felkészítő: Tikos Ágnes

24. Humpok Lilla 3.a
Felkészítő: Tikos Ágnes

4. évfolyam: 3. Kurusta Sára 4.a
Felkészítő: Kovács Károlyné

5. Sipos Szonja 4.b
Felkészítő: Békéssy Gáborné


SZÉPíRÁS VERSENY

1. évfolyam:
1. Túri Krisztina 1.d
Felkészítő: Koloszár Zoltánné

2. Nagy Domonkos 1.a
Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

3. Derzsenyi Xénia Barbara 1.a
Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

Mezei Szilárd 1.a
Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

2. évfolyam:
1. Kovács-Markó Ákos 2.a
Felkészítő: Némethné Cséri Judit

2. Nett Vivien 2.b
Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. Nagy Amarilla 2.a
 Felkészítő: Némethné Cséri Judit

 
 
A Bókai Árpád Országos Biológiaverseny országos döntőjénpan>

Kocsa János 1. helyezést ért el.
Laczikó Luca 12. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk: Vargáné Péter Edit
 
 
Bányácski Vince, 3.a osztályos tanulóm

a hévízi Lotus Hotel rajzpályázatán 1. helyezett lett az alsó tagozatos kategóriában.
Felkészítő.: Ekman Mónika
 
 
Pektor Erik 2. a osztályos tanuló
a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen megyei 6. helyezést ért el.
Felkészítő:
Némethné Cséri Judit
valamint:
 megyei 2. helyezett: Dely Dániel 3. a oszt. (felk.. Ekman Mónika)
megyei 4. helyezett: Farkas Noémi 3. a oszt. (felk.. Ekman Mónika)
 
 
SZÖVEGÉRTŐ /iskolai/ VERSENY

1.évfolyam.:
1. Oroszlán Marcell 1.a Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit
2. Horváth Sára Felkészítő: 1.d Koloszár Zoltánné

2.évfolyam.:
1. Csomós Luca 2.d Felkészítő: Kovács Károlyné
2. Bene Mária 2.a Felkészítő: Némethné Cséri Judit
3. Fodor Janka 2.a Felkészítő: Némethné Cséri Judit
Szincsák Tamara 2.b Felkészítő: Mezőné Gál Éva
Szalay Anna 2.b Felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. évfolyam.:
1. Humpok Lilla 3.a Felkészítő: Bíróné Tikos Ágnes
3. Dely Dániel 3.a Felkészítő: Bíróné Tikos Ágnes

4. évfolyam.:
1. Kurusta Sára 4.a Felkészítő: Kovács Károlyné
2. Sipos Szonja 4.b Felkészítő: Békéssy Gáborné
3. Domján László 4.d Felkészítő: Csécs-Molnár Adrienn
 
 
A NYELVÉSZ verseny megyei döntőjében március 27-én Zalaegerszegen a következő eredmények születtek:

1. évfolyam:
1. helyezett: Oroszlán Marcell 1.a
Felk.: Szabóné Cziráki Margit

4. évfolyam:
1. helyezett: Kurusta Sára 4.a
3. helyezett: Donkó Barbara 4.a
4. helyezett: Oroszlán Mátyás 4.a
Felkészítőjük: Kovács Károlyné
 
 
Advent fényei megyei karácsonyi dekorációs verseny eredményei:

2. helyezett:
Vadász Virág és Sánta Bernadett 8. b.

Különdíjasok:
Toppantó Hajnal és Fábián Lilla 5. b
Fodor Réka és Urbanovics Dóra 8. b osztályos tanulók.

Felkészítő tanár:
Vargáné Péter Edit



Testünk titkai biológia verseny eredmények:

1. helyezett: Kocsa János 8. b
3. helyezett: Varga Viktória 8. b

Felkészítő tanár:
Vargáné Péter Edit
 
 
VÁROSI HELYESÍRÁS VERSENY

3.évfolyam: 2 helyezett. Dávid Virág 3.d
Felk.: Vadász Árpádné

4. évfolyam: 1. helyezett: Kurusta Sára 4.a
Felk.: Kovács Károlyné



ISKOLAI HELYESíRÁS VERSENY

3. évfolyam:

1. hely: Dávid Virág 3.d
Felk.: Vadász Árpádné

1. hely: Kiss G. Katalin 3.d
Felk.: Vadász Árpádné

1. hely: Humpok Lilla 3.a
Felk.: Tikos Ágnes

2. hely: Horváth Hanna 3.b
Felk.: Gyulassyné Nagy Henriett

3. hely: Turay Lili 3.a
Felk.: Tikos Ágnes
 
4. évfolyam:
 
1. hely: Kurusta Sára 4.a
Felk.: Kovács Károlyné

2. hely: Donkó Barbara 4.a
Felk.: Kovács Károlyné

3. hely: Oroszlán Mátyás 4.a
Felk.: Kovács Károlyné

3. hely: Hetyei Nóra 4.b
Felk.: Békéssy Gáborné



GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL /GYENESDIÁS/

Versmondás:
2. hely: Vörös Kíra 2.b
Felk.: Mezőné Gál Éva

Prózamondás:
1. hely: Koltai Bernadett 1.a
Felk.: Szabóné Cziráki Margit



„TISZÁN INNEN DUNÁN TÚL” ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY Területi forduló
 
Horváth Nóra
4.a osztályos tanuló

arany minősítést,
a megyei fordulón pedig kiemelt arany minősítést szerzett.
Felk.: Horváthné Hegedűs Emília
 
 
OLVASÁS VERSENY EREDMÉNYEI:

2. évfolyam:

1. Nett Vivien 2.b
felkészítő: Mezőné Gál Éva

3. Karikó Zalán 2.d
felkészítő: Kovács Károlyné

3. évfolyam:

1. Humpok Lilla 3.a
felkészítő: Tikos Ágnes

4. évfolyam:

1. Kurusta Sára 4.a
2. Legoza Ádám 4.a
felkészítőjük: Kovács Károlyné
 
 
A Wass Albert Vers- és prózamondó verseny városi eredménye:

1. helyezett: Kurusta Sára 4.a osztályos tanuló
Felkészítő tanár.: Kovács Károlyné

2. helyezett: Takács Emma 1.d osztályos tanuló
Felkészítő tanár: Koloszár Zoltánné
2015. január 22-én, a magyar kultúra napján , iskolánkban műveltségi vetélkedőt rendeztünk. A csapatok öt helyszínen bizonyították tudásukat.

A nyertes osztályok a következők :

5. évfolyam: 5.b osztály (Székhelyiskola)
6. évfolyam: 6.c osztály - csapattagok: Bogdán Eszter , Borbély Zsófia , Deák Csilla , Fonnyadt Balázs , Tóth Tamara
7. évfolyam: 7.c osztály - csapattagok: Bark Veronika , Henczi Nikol , Horváth Barbara , Kubicsek Panna , Varga Janka
8. évfolyam: 8.b osztály (Székhelyiskola)
A Mátyás Király Gimnázium komplex német nyelvi versenyén
Jáni Júlia ( 8.b) 1. helyezés t
Hársfa Lídia ( 8.b) 2.helyezés t ért el.
Felkészítő: Hegedüs Lórántné
A Vajda János Gimnázium által meghirdetett
Newton Kupa fizika versenyén
Cserey Adrienn 8.a osztályos tanuló 2. helyezés t ért el.
Felkészítő tanára: Fölföldiné Katona Erika
Az "Advent fényei" megyei művészeti vetélkedő n rajz kategóriá ban

Hosszú Luca 8.c osztályos tanuló II. helyezés t ért el.
Pálinkás Patrícia 7.b osztályos tanuló II. helyezés t ért el.
Benő Eszter Júlia 6.c osztályos tanuló III. helyezés t ért el.
Felkészítő: Kardosné Kovács Anikó
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő jében december 6-án Budapesten a MOSOLY CSAPAT 2. helyezés t ért el.

A csapat tagjai:

Horváth Nóra, Kurusta Sára
Legoza Ádám, Oroszlán Mátyás

felkészítő tanár: Kovács Károlyné
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
KÖRZETI FORDULÓ - VAS, ZALA MEGYE
1. helyezett:
MOSOLY csapat 4.a (felkészítő: Kovács Károlyné )
Horváth Nóra
Kurusta Sára
Legoza Ádám
Oroszlán Mátyás
15. helyezett:
KÖNYVMOLY csapat 4.a (felkészítő: Kovács Károlyné )
Biró Eszter
Donkó Barbara
Takács András
Takács Benedek
Az országos döntőn december 6 -án Budapesten a Mosoly csapat képviseli iskolánkat.
" Szép magyar beszédért " Alapítvány versmondó versenye - városi
1-2. évfolyam:
1. helyezett :
Koltai Bernadett 1.a - felkészítő.: Szabóné Cziráki Margit
3.helyezett:
Oroszlán Marcell 1.a - felkészítő.: Szabóné Cziráki Margit
3-4. évfolyam:
1. helyezett:
Horváth Nóra 4.a - felkészítő: Kovács Károlyné

2014. Szeptember.

A BALATONI ÍRÓHÉT rendezvény keretében a
Goldmark Károly M. K által kiírt
" JÁNOS VITÉZ RAJZPÁLYÁZAT " eredményei:

5. évfolyam: l. helyezés: Horváth Júlia 5.c

ll. helyezés: Mile Réka 5.a

6. évfolyam: ll. helyezés: Tóth Tamara 6.c

Felkészítő: Kardosné Kovács Anikó

2014. November.

Az Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú
Művészetoktatási Intézmény a "Csendélet" című megyei
festészetversenyén Pálinkás Patrícia 7.b osztályos tanuló

Nívódíjat kapott az elért ll. helyezésért.

Felkészítő: Kardosné Kovács Anikó

2013 - 14-es tanév
A járási Szövegértés verseny en
Vadász Virág 3.helyezés t ért el.
Felkészítő tanár: Csönge Lászlóné
A Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Verseny megyei döntő jén
Anyanyelv kategóriában
Vadász Virág 4. helyezett,
Irodalom kategóriában
Kovács Ágnes 5.helyezett lett.
Felkészítő tanár: Csönge Lászlóné
A Kölcsey Gimnáziumban került megrendezésre a
német nyelvi országismereti verseny megyei forduló ja:
Bíró Petra és Gyuricza Sára 8.b osztályos tanulók 1. helyezés t,
Hársfa Lídia és Kovács Zsolt 7.b osztályos tanulók 5. helyezés t
értek el.
Felkészítő tanárok: Csönge Lászlóné , Hegedüs Lórántné
A zalaegerszegi Landorhegyi Általános Iskola által szervezett
német nyelvű Ki-Mit-Tud? -on
különdíjban részesült próza kategóriában:
Gál Doroti 6.b osztályos tanuló
Felkészítő tanár: Csönge Lászlóné

A Rogner Hotel által kiírt " Az autóm és barátai " c. rajzpályázaton
II. helyezett lett Nagy Noémi 3.d (felk.: Lakatos Éva),
különdíjasok :Kondor Fanni 2.a és Farkas Noémi 2.a (felk.: Ekman Mónika).

Fehérvári László 6. c osztályos tanuló
az Országos LOGO verseny en az 5-6. osztályos korcsoportban országos 9. helyezés t ért el.
A "GYÖNGYBETŰK" VÁROSI SZÉPÍRÁS VERSENYEN
Csomós Luca 1.d osztályos tanuló a 2. helyen végzett.
Felkészítője: Kovács Károlyné
SZÉPÍRÁS ISKOLAI VERSENY eredmények
1. évfolyam
helyezés diák felkészítő
1. Csomós Luca 1.d Kovács Károlyné
2. Karikó Zalán 1.d Kovács Károlyné
3. Kovács Barnabás 1.b Mezőné Gál Éva
2. évfolyam
helyezés diák felkészítő
1. Szatlóczki -Tóth Dorina 2.a Bíróné Tikos Ágnes
3. Farkas Noémi 2.a Bíróné Tikos Ágnes
3. évfolyam
helyezés diák felkészítő
1. Biró Eszter 3.a Kovács Károlyné
Kurusta Sára 2.a Kovács Károlyné
Hetyei Nóra 3.b Békéssy Gáborné
4. évfolyam
helyezés diák felkészítő
1. Kajtár Sára 4.a Szabóné Cziráki Margit
2. Süslecz Gergő 4.b Koloszár Zoltánné
Mile Réka 4.a Szabóné Cziráki Margit
3. Molnár Jázmin 4.b Koloszár Zoltánné
Iskolánk tánccsoportjai a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán, Pestszentimrén az alábbi eredményeket érték el:
>> megtekintés <<
TUDÁSBAJNOKSÁG MEGYEI DÖNTŐ /ZALAEGERSZEG/
Anyanyelv, 2. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
19. Illés Botond 2.d Vadász Árpádné
25. Dávid Virág 2.d Vadász Árpádné
26. Kiss Gabriella 2.d Vadász Árpádné
30. Molnár Noel 2.d Vadász Árpádné
Anyanyelv, 3. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
6. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné
21. Donkó Barbara 3.a Kovács Károlyné
Anyanyelv, 4. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
18. Fábián Lilla 4.b Koloszár Zoltánné
Irodalom, szövegértés, 3. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
3. Jakabos Emma 3.a Kovács Károlyné
6. Fábián Lilla 4.b Koloszár Zoltánné
Matematika, 3. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
11. Kurusta Sára 3.a Horváthné Hegedűs Emília
23. Donkó Barbara 3.a Horváthné Hegedűs Emília
Környezetismeret, 3. évfolyam:
helyezés diák felkészítő
4. Biró Eszter 3. a Horváthné Hegedűs Emília
A NYELVÉSZ verseny országos döntőjében Szegeden Kurusta Sára a 3.a osztály tanulója 8. helyezést ért el .
Felkészítő: Kovács Károlyné
A ZALAEGERSZEGI BENDEGÚZ BIOLÓGIA VERSENYEN
Kocsa János 7.b osztályos tanuló megyei 1. helyezés t ért el.
Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit
A VÁROSI KÖNYVTÁRBAN MEGRENDEZETT ZÖLD ZALA VETÉLKEDŐN
a 7. évfolyam csapata 1. helyen végzett.
A csapat tagjai:
Vadász Virág - 7.b
Varga Viktória - 7.b
Kovács Zsolt - 7.b
Varga Huba - 7.a
Felkészítőjük: Vargáné Péter Edit
A BUDAPESTI BÓKAI ÁRPÁD ORSZÁGOS BIOLÓGIA VERSENYEN
Kocsa János 7.b osztályos tanuló 1. helyen végzett , valamint
Varga Viktória 7.b osztályos tanuló 8. helyen végzett .
Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit
A TESTÜNK TITKAI BIOLÓGIA VERSENYEN (EGRY)
Hám Alexandra 8.a osztályos tanuló 6. helyen végzett.
Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit
A PACSÁN MEGRENDEZETT "ADVENT FÉNYEI" VETÉLKEDŐN (DECEMBER)
Karácsonyi dekorációk készítése kategóriában különdíjat kaptak:
Fábián Julietta és Nemeskéri Dóra 8.b osztályos tanulók, valamint
Cseh Barbara és Tokodi Alíz 8.a osztályos tanulók.
Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit
JÁRÁSI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY- GYENESDIÁS
helyezés diák felkészítő
1. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné
2. Nett Vivien 1.b Mezőné Gál Éva
3. Karikó Zalán 1.d Kovács Károlyné
3. Vadász Virág 7.b Csönge Lászlóné
A Balatoni Múzeum által szervezett " Kossuth és a szabadságharc " témában meghirdetett versenyen 1. helyezést értek el :
Vadász Virág, Kovács Ágota és Fodor Réka 7.b osztályos tanulók
felkészítőjük: Hegedűs Lórántné
ORSZÁGOS TÖRTÉNELEM VERSENY MEGYEI FORDULÓ
Vadász Virág 4. helyezést ért el.
felkészítő tanár: Hegedűs Lórántné
KINDER RAJZPÁLYÁZAT NYERTESEK
Kocsis Nóra 2/d ( fotó )
MEGYEI SZÖVEGÉRTŐ VERSENY - NAGYKANIZSA
helyezés diák felkészítő
1. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné
4. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit
6. Jáni Mihály 4.b Koloszár Zoltánné
10. Dely Dániel 2.a Bíróné Tikos Ágnes
10. Legoza Ádám 3.a Kovács Károlyné
KENGURU Országos Matematika verseny megyei
helyezés diák felkészítő
14. Denkler Nikosz 6.c Volf József
18. Dely Dániel 2.a Ekman Mónika
26. Kozma Bence 2.b Kálóczi Ferencné
31. Bernáth Éva 6.c Volf József
32. Fehérvári László 6.c Volf József
36. Kovács Petra 2.c Henn Éva Mária
KENGURU Matematika verseny, megyei forduló
helyezés diák felkészítő
4. Lukács Róbert 4.c Csikós Krisztina
9. Pallai Bendegúz 3.c Borsosné Mihályi Mónika
10. Takács András 3.a Horváthné Hegedűs Emília
12. Hegedűs Luca 5.c Volfné Iván Klára
13. Kurusta Sára 3.a Horváthné Hegedűs Emília
14. Denkler Nikosz 6.c Volf József
18. Dely Dániel 2.b Ekman Mónika


MEGYEI NYELVÉSZ VERSENY -ZALAEGERSZEG /trong>

1. Kurusta Sára 3.a Felk.: Kovács Károlyné

4. Oroszlán Mátyás 3.a Kovács Károlyné

6. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit

Május 10-én az országos döntőn Kurusta Sára képviseli iskolánkat.

SZÖVEGÉRTŐ VERSENY Felkészítő:

1.évf.: 1. Karikó Zalán 1.d Kovács Károlyné

Nett Vivien 1.b _ Mezőné Gál Éva

2. Vörös Dominik 1.d Kovács Károlyné

3. Bene Mária 1.a Némethné Cséri Judit

2.évf.: 1. Dely Dávid 2.a Bíróné Tikos Ágnes

2. Dencsi Blanka 2.a Bíróné Tikos Ágnes

3. Humpok Lilla 2.a Bíróné Tikos Ágnes

3. évf.: 1. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné

2. Legoza Ádám 3.a Kovács Károlyné

3. Laczikó Benedek 3.b Békéssy Gáborné

Sipos Szonja 3.d Csécs-Molnár Adrienn

4. évf.: 1 . Jáni Mihály 4.b Koloszár Zoltánné

2. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit

3. Toppantó Hajnal Anna 4.b Koloszár Zoltánné

VÁROSI HELYESÍRÁS VERSENY

3.évf.: 1. Kurusta Sára 3.a Felk: Kovács Károlyné

2. Legoza Ádám 3.a Kovács Károlyné

4. évf.: 1. Szemethy Bettina 4.a Szabóné Cziráki Margit

2. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit

GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL /GYENESDIÁS/

Vers-és prózamondás:

1. Bruncsics Bernadett 4.b Felk.: Koloszár Zoltánné

2. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit

Néptánc :

arany minősítés : Süslecz Gergő 4.b Felk.: Szabó Csaba

Magyar Látványtánc Kaposvár eredmények

>>> LETÖLTÉS <<<

VERS-ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY Felkészítő:

1.-2. évf.: 1. Nagy Amarilla 1.a Némethné Cséri Judit

........................ Kovács Petra 2.c Horváth Judit

2. Csősz Tóth Anna 2.b Gyulassyné Nagy Henriett

Szincsák Gergő 2.b Gyulassyné Nagy Henriett

Fülöp Míra 2.c Horváth Judit

3. Nett Vivien 1.b Mezőné Gál Éva

Szemán Dorka 1.b Mezőné Gál Éva

Darnai Kovács Kata 1.c Tóth Katalin

Vörös Dominik 1.d Kovács Károlyné

3.-4.évf.: 1. Kurusta Sára 3.a ........ Kovács Károlyné

Horváth Júlia 4.c Kárászné Beke Ilona

Bruncsics Bernadett 4.b Koloszár Zoltánné

2. Horváth Nóra 3.a Kovács Károlyné

Gombos Lilla 3.d Csécs-Molnár Adrienn

3. Takács András 3.a Kovács Károlyné

HELYESíRÁS VERSENY Felkészítő:

2.évf.: 1. Dávid Virág 2.d Vadász Árpádné

2. Jantász Enikő 2.c Horváth Judit

3 . Fülöp Míra 2.c Horváth Judit

3. évf.: 1. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné

2. Legoza Ádám 3.a ............ Kovács Károlyné

3. Donkó Barbara 3.a Kovács Károlyné

Hetyei Nóra 3.b Békéssy Gáborné

4. évf.: 1. Kondorosy Botond 4.a Szabóné Cziráki Margit

2. Szemethy Bettina 4.a Szabóné Cziráki Margit

3. Toppantó Hajnal Anna 4.b Koloszár Zoltánné

Az Arany János magyarverseny országos fordulóján
5. helyen végzett Cserey Adrienn 7.a osztályos tanuló.

Felkészítő Tanára: Bíróné Dióssy Gabriella

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
/ KÖRZETI FORDULÓ - VAS, ZALA MEGYE /

1 . MOSOLY csapat 3.a : Felk.: Kovács Károlyné

Horváth Nóra, Kurusta Sára,

Legoza Ádám, Oroszlán Mátyás

15. KÖNYVMOLY csapat 3.a: Felk.: Kovács Károlyné

Biró Eszter, Donkó Barbara

Gécsek Zsófia, Takács András

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY
ORSZÁGOS DÖNTŐ - TATA

3. MOSOLY CSAPAT 3.a Felk.: Kovács Károlyné

Horváth Nóra, Kurusta Sára

Legoza Ádám, Oroszlán Mátyás

"Szép magyar beszédért" Alapítvány versmondó versenye /városi/

1. Toppantó Hajnal Anna 4.b
Felk.: Koloszár Zoltánné

"ADVENT FÉNYEI" - Művészeti Találkozó /Pacsa/

Versmondás:

1. Endrődi Nikolett 4.b Felk.: Koloszár Zoltánné

2. Molnár Jázmin 4.b Koloszár Zoltánné

3. Toppantó Hajnal Anna 4.b Koloszár Zoltánné

A 2014. január 27-én megrendezett Olvasási versenyen az alábbi eredmények születtek:

2. osztály:

1. hely - Humpok Lilla 2.a

felkészítő: Bíróné Tikos Ágnes

3. hely - Molnár Noel 2.d

felkészítő: Vadász Árpádné

3. osztály:

1. hely - Legoza Ádám 3.a

2. hely - Kurusta Sára 3.a

felkészítő: Kovács Károlyné

4. osztály:

2. hely - Toppantó Hajnal Anna 4.b

felkészítő: Koloszár Zoltánné

A "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny területi fordulóját 2013. november 23-án szombaton rendezték Gyenesidáson.

Az iskolánkat képviselő tanulók a következő minősítést érték el:

HUMPOK LILLA 2. oszt. ezüst

HORVÁTH NÓRA 3. oszt. arany

ENDRŐDI NIKOLETT 4. oszt. arany

KOLLÁR LUCA 4. oszt. arany

ENDRŐDI REBEKA 5. oszt. arany

VIGH ZSOLT 6. oszt. arany

felkészítők: Csordásné Fülöp Edit, Horváthné Hegedűs Emília, Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla

"Bóbita" rajzpályázat: általános iskola alsós korosztály megosztott
I. hely Hetyei Nóra
(Csány-Szendrey - Fodor - 3.b - Kovács Éva)

Angliában voltunk... (galéria)

ISKOLAI ALAPMŰVELETI VERSENY

Fodor utcai épület 2012-13-as tanév alsós matematika versenyeredmények

>>> eredmények >>>

ORSZÁGOS NYELVÉSZ VERSENY - SZEGED

11. Kurusta Sára 2.a Felk.: Kovács Károlyné

A Literátum angol nyelvi verseny megyei fordulóján iskolánk tanulói kimagasló eredményeket értek el:

5. osztály

2. helyezés Kovács Szimonetta felkészítő tanár: Németh Ildikó

6. osztály

1. helyezés Cserey Adrienn felkészítő tanár: Németh Ildikó

5. helyezés Varga Viktória felkészítő tanár: Csécs-Molnár Adrienn

7. osztály

1. helyezés Tódor Kitti felkészítő tanár: Lenkovics Renáta

3. helyezés Nagy Viktória felkészítő tanár: Németh Ildikó

4. helyezés Fábián Julietta felkészítő tanár: Németh Ildikó

8. osztály

1. helyezés Albrecht Sarolta felkészítő tanár: Németh Ildikó

2. helyezés Király Viktória felkészítő tanár: Németh Ildikó

SZÉPíRÁS VERSENY Felkészítő: Összes résztvevő: 53 fő

1. évf.:

1. Töreki Zsófia 1.b Gyulassyné Nagy Henriett

2. Humpok Lilla 1.a Bíróné Tikos Ágnes

3. Farkas Noémi 1.a Bíróné Tikos Ágnes

Varga Vivien 1.d Vadász Árpádné

2. évf.:

1. Kurusta Sára 2.a Kovács Károlyné

2. Horváth Nóra 2.a Kovács Károlyné

3. Cseh Márton 2.b Békéssy Gáborné

Nagy Noémi 2.d Csécs-Molnár Adrienn

3. évf.:

1. Tóth Laura 3.a Szabóné Cziráki Margit

2. Cser Tímea 3.a Szabóné Cziráki Margit

3. Mile Réka 3.a Szabóné Cziráki Margit

Tombor Viktória 3. a Szabóné Cziráki Margit

4. évf.:

1. Király Pálma 4.a Némethné Cséri Judit

2. Horváth Vanessza 4.b Vadász Árpádné

3. Farkas Karina Kíra4.a Némethné Cséri Judit

Raduly Karolina 4.b Vadász Árpádné

"GYÖNGYBETŰK" VÁROSI SZÉPÍRÁS VERSENY

3. Humpok Lilla 1.a Felk.: Bíróné Tikos Ágnes

2013. május 22-én került megrendezésre iskolánkban a Gyöngybetűk Szépíró verseny , melyet a városi és a városkörnyéki általános iskolák 1. és 2. osztályosai részére hirdettünk meg.

Az 1. osztályosok versenyében FÜLÖP MÍRA 1.c osztályos tanulónk a 2. helyen végzett.

Tanítója: Horváth Judit.

2013. május 14-én (kedd) 17órakor a Csány-Szendrey ÁMK Fodor utcai sportcsarnokában kulturális bemutató kerül megtartásra.

Ahol tanulóink kulturális és művészeti tevékenységéből láthatnak ízelítőt. Mindenkit szeretettel várunk!

Iskolavezetés és Csány-Szendrey ÁMK dolgozói

>>> Alapműveleti verseny eredmények és feladatok - 2013 <<<

Megyei nyelvész verseny:

- Kurusta Sára 2.a 1. hely felkészítő: Kovács Károlyné

- Oroszlán Mátyás 2.a 3.hely felkészítő: Kovács Károlyné

- Legoza Ádám 2.a 7.hely felkészítő: Kovács Károlyné

- Boros Janka 4.a 5.hely felkészítő: Némethné Cséri Judit

- Kondorosy Botond 3.a 9.hely felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

- Bakos Bernadett 4.a 27.hely felkészítő: Némethné Cséri Judit

Megyei szövegértő verseny:

- Kurusta Sára 2.a 2. hely felkészítő: Kovács Károlyné

- Kondorosy Botond 3.a 2. hely felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

- Oroszlán Mátyás 2.a 6.hely felkészítő: Kovács Károlyné

Járási szövegértő verseny:

- Kurusta Sára 2.a 1.hely felkészítő: Kovács Károlyné

- Hetyei Nóra 2.b 2.hely felkészítő: Békéssy Gáborné

- Dencsi Blanka 1.a 4.hely felkészítő: Bíróné Tikos Ágnes

- Szemethy Bettina 3.a 4.hely felkészítő: Szabóné Cziráki Margit

Országos Angolnyelvi tanulmányi verseny megyei fordulóján Király Viktória 8.b 6. helyezést ért el.
Felkészítő: Németh Ildikó

Magyar Látványtánc-Sportszövetség
területi kvalifikáció

2013. április 27. - Kaposvár

>>> eredmények >>>

A " Csokonai Alapműveleti Verseny " megyei fordulójának ünnepélyes megnyítója,
2013. május 6-án,hétfőn 13óra 45 perckor kezdődik , az iskola aulájában.

Minden külön értsítés nélkül várjuk a döntőbe jutott versenyzőket!

Simonyi Helyesírási Verseny megyei forduló:

Cserey Adrienn 6.a 4. helyezés
felkészíto: Bíróné Dióssy Gabriella

Bíró Petra 7.b 11.helyezés
felkészíto: Somogyi Józsefné

Sencz Dóra 6.a 19.helyezés
felkészíto: BÍróné Dióssy Gabriella

Korösi Szövegértési Verseny megyei forduló:

Cserey Adrienn 6.a 5. helyezés
felkészíto: Bíróné Dióssy Gabriella


Bókay Árpád Országos Biológiaverseny

Kocsa János 6.b

I. helyezés.

Felkészítő tanár: Vargáné Péter Edit

A Csány-Szendrey Általános Művelődési Központban a beíratáson munkánk és eredményeink elismeréseként nagyon sokan választották iskolánkat.

Három osztály indítása esetén nagyon magas osztálylétszámok alakultak volna, ezért kérésünkre a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Keszthelyi Tankerülete engedélyezte négy osztály indítását.

A leendő 1/D osztály

osztályfőnöke: Kovács Károlyné
osztálytanító: Horváthné Hegedűs Emília

A " Tiszán innen, Dunán túl " népdalverseny megyei fordulóján a következő eredmények születtek:

LISZÁK LILI 2.c/Deák arany minősítés
felkészítő: a szülő

ENDRODI NIKOLETT 3.b/ Fodor kiemelt arany minősítés
felkészítő: Csordásné Fülöp Edit

ENDRODI REBEKA 4.a/Fodor kiemelt arany minősítés
felkészítő: Csordásné Fülöp

CSOSZ-TÓTH JULIANNA 3.b/Fodor arany minősítés
felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett

A zalakarosi Móra - prózamondó verseny

3. hely Bruncsics Bernadett 3.b
felkészítő: Koloszár Istvánné

A HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA verseny megyei fordulójának eredményei:

8. hely Kalu Botond 7.c/Deák
11. hely Balázs Tamara 7.c/Deák
13. hely Nagy Viktória 7.b/Fodor
14. hely Fábián Julietta 7.b/Fodor
18. hely Gradwohl Márk 7.z/Deák
felkészítők: Dr. Kántor Béláné, Volfné Iván Klára, Volf József

Nyelvi és Országismereti Verseny
országos forduló

angol nyelv
1. helyezés : Nagy Viktória 7.b
Felkészítő: Németh Ildikó

német nyelv
3. helyezés: Dénes Petra 8.b
Felkészítő: Hegedüs Lórántné
Megyei Közlekedésbiztonsági Versenye

3. hely Pektor Ervin 4.a
Felkészítő: Ács Ilona

Intézményünkben 2013. március 14-én (csütörtökön) zajlott a hagyományos - városi és városkörnyéki iskoláknak meghirdetett - helyesírási verseny .
Eredményeink:

1. hely Kondorosy Botond 3.a Felkészítő: Szabóné Cziráki Margit
3. hely Fejes Gabriella 4.b Felkészítő: Vadász Árpádné

A Csokonai Alapműveleti Verseny
területi fordulójának eredményei

IV. Bődör Kupa
komplex természettudományos verseny

Eredmények:
matematika :
1. Kovács Dominik 8.b Deák
2. Pap Kristóf 8.b Fodor
3. Kalu Botond 7.c Deák
fizika :
1. Novinszky Dalma 8.b Deák
2. Tódor Kitti 7.z Deák
3. Mózer Attila 8.a Fodor
informatika :
1. Szabó Anna 8.z Deák
2. Perger Lolita 7.c Deák
3. Kántor Dániel 8.a Deák
csapatverseny :
1. hely 8.b osztály Deák: Kovács Dominik, Novinszky Dalma, Dezső Róbert
2. hely megosztva 8.z Deák és a 7.c Deák

A versenyt követően a résztvevőket távoli galaxisokba kalauzolták el egy nagyon érdekes csillagászati előadáson.

(Előadók: Tányéros József, Seffer Miklós)

 

 

 
2016/2017-es tanév
 
 
VÁRBÍRÓ ISTVÁN 5.c osztályos tanuló

a TITOK London Bridge angol nyelvi verseny megyei fordulójáról
kiváló eredménnyel az országos versenyre jutott.
felkészítő: Csikós Krisztina
 
 
Az Arany János Magyarverseny országos döntőjén

BORBÉLY ZSÓFIA 8. c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A Kalmár László matematika verseny megyei döntőjén
LUKÁCS RÓBERT 7.c osztályos tanuló 6. helyezést ért el.
felkészítő: Volf József
 
 
A Csokonai Alapműveleti Verseny
területi fordulójáról hibátlan eredménnyel a megyei versenyre jutott:

PÓZVAI PANNA és PÖLÖSKEI ANNA 3.c osztályos tanulók.
felkészítő: Csikós Krisztina
 
 
A Kalmár László matematika verseny megyei döntőjén

PALLAI BENDEGÚZ 6.c osztályos tanuló 7. helyezést ért el.
felkészítő: Volfné Iván Klára
 
 
A Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulóján:

TÖREKI VIVIEN 1.c osztályos tanuló 8. helyezett,
NAGY LILIAN 1.c osztályos tanuló 9. helyezett lett.

felkészítő: Tányéros Józsefné

VÖRÖS SZONJA 2.c osztályos tanuló a 3. helyen végzett.
felkészítő: Horváth Judit

BORBÉLY ZSÓFIA 8. c osztályos tanuló 2. helyezett lett.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A Varga Tamás Matematika Verseny megyei döntőjén

LUKÁCS RÓBERT 7.c osztályos tanuló
megyei 1. helyezést ért el.
felkészítő: Volf József

A nemzetközi Zrínyi Matematika Verseny megyei fordulóján
az alábbi eredmények születtek:

megyei 10. hely - Kovács Petra 5.c
megyei 16. hely - Kalló Panna 5.c
felkészítő: Volfné Iván Klára

megyei 15. hely - Lukács Róbert 7.c
felkészítő: Volf József

A csapatversenyben:
5. évfolyam csapata: megyei 5. hely - a csapat tagjai:
Kovács Petra 5.c,
Kalló Panna 5.c,
Kozma Bence 5.d

6. évfolyam csapata: megyei 5. hely - a csapat tagjai:
Legoza Ádám 6.a,
Takács András 6.a,
Fehérvári Levente 6.c
 
 
2017. február 27-én került megrendezésre iskolánkban
a Hangos olvasási verseny, melyen az alábbi eredmények születtek:

2. osztály:
1. hely - Vörös Szonja 2.c;
2. hely - Fülöp Éva 2.c

3. osztály:
2. hely - Szigeti-Lekics Bíborka 3.c

4. osztály:
3. hely - Gárdos Balázs 4.c

felkészítők:
2.c - Horváth Judit
3.c - Kárászné Beke Ilona
4.c - Olt Alexandra
 
 
A Testünk Titkai biológia versenyen

BORBÉLY ZSÓFIA 8.c osztályos tanuló
1. helyezést ért el.
felkészítő: Pécsiné Szűcs Éva
 
 
Az Országos Lotz János szövegértési és helyesírási versny
megyei
fordulóján

BORBÉLY ZSÓFIA 8.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A "Szép Magyar Beszéd" versenyen

KOVÁCS PETRA 5.c osztályos tanuló az 1. helyezett lett,
BENŐ ESZTER JÚLIA 8.c osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
Az Angol országos nyelvi verseny területi fordulóján

LUKÁCS RÓBERT 7.c osztályos tanuló
2. helyezettként,

KÖVÉR ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló
4. helyezettként,

SZABÓ ÁKOS 8.c osztályos tanuló
a 7. helyezettként jutott tovább a megyei fordulóba.

Felkészítő tanár: Lenkovics Renáta
 
 
A "Szép Zalában születtem" gyenesdiási területi népdaléneklési versenyen
a "CSIPKEBOGYÓ" csoport arany minősítést kapott.

A csoport tagjai:
Guvat Málna Janka,
Fischl Sára,
Gerencsér Sára,
Antonovici Alina,
Ormándlaki Regina
,
Pölöskei Anna 3.c osztályos,
valamint Izer Alexandra,
Danai-Kovács Kata
Lengyel Linett
4. c
osztályos tanulók

MEZŐSI NIMRÓD 4. c osztályos tanuló szóló énekkel érdemelte ki
az arany minősítést.
felkészítőjük: Gyulassyné Nagy Henriett volt.

A "Szép magyar beszédért" szavalóversenyen
TÖMÖR CSOMBOR 4.c osztályos tanuló
különdíjat kapott,

FÜLÖP MÍRA 5.c osztályos
2. helyezést ért el.
felkészítők: Olt Alexandra és Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
"Az állatok világa" megyei festészet és grafika versenyen

HEGEDŰS LUCA 8.c osztályos tanuló
1. helyezést ért el.
felkészítő: dr. Kardosné Kovács Anikó
 
 
A hévízi ILLYÉS NAPI szépkiejtési versenyen:

2. helyezett:
PÖLÖSKEI ANNA 3.c osztályos tanuló

3. helyezett:
MAYER KLAUDIA 4.c osztályos tanuló
felkészítők: Kárászné Beke Ilona és Olt Alexandra


A vers- és prózamondó versenyen:

3. helyezett:
KOVÁCS PETRA 5.c
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A rajzpályázaton különdíjat kaptak:
IZER VERONIKA és NAGY ZSÓFI 2.c osztályos tanulók
felkészítő: Horváth Judit

PÁNGER DZSENIFER és HERTELENDY JÓZSEF 4.c osztályos tanulók
felkészítő: Olt Alexandra
 
 
 
 
A Bolyai Csapatverseny megyei fordulóján az alábbi eredmények születtek:

6.c - "Számoló almák" csapat: megyei 6. helyezett
(Nagy Tifani, Pallai Bendegúz, Dencs Boglárka, Kendeh Gusztáv)

7.c - "Zöld kecskék" csapat: megyei 13. helyezett
(Lukács Róbert, Varga Ákos, Rajnai Laura, Kovács Ádám)

5.c - "Nyerő négyes" csapat: megyei 20. helyezett
(Kalló Panna, Kovács Petra, Jantász Enikő, Péter Réka)

felkészítők: Volfné Iván Klára, Volf József
 
 
2015/2016-os tanév
 
 
A hagyományos Csány futáson:

az 1.c osztályos VÖRÖS SZONJA 2. helyezett,
a 2.c osztályos PETIK LILLA 2. helyezett,
a 3.c osztályos HERTELENDY JÓZSEF 1. helyezett,
IZER ALEXANDRA 3. helyezett,
a 4.c osztályos KOVÁCS PETRA 1. helyezett,
KRIVOCJUK DENISZ 3. helyezett lett.
 
 
A Fejér György Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára a Vár rád a könyv-tár-túra verseny zárásaként az alábbi tanulókat hívta meg és díjazta rajzkiállításának megnyitóján:

Almássy Benedek 3.c,
Seffer Réka 3.c,
Kiss Réka 4.c,
Rigó Barbara 4.c,
Fehérvári László 5.c,
Kopácsi Dóra 6.c,
Rónai Hanna 6.c,
Tóth-Kovács Klaudia 6.c,
Varga Ákos 6.c,
Venczel Rebeka 6.c



A 10 tanuló oklevelet, apró ajándékot és könyvet kapott jutalmul.
Varga Ákos versével elnyerte az egyik fődíjat.
 
 
2016. június 7-én került sor iskolánkban a "Keszthelyi értékek" vetélkedő kihelyezett fordulójának megrendezésére, melyen az alábbi eredmények születtek:

1. helyezett:
HELIKON csapat:

Illés Anna,
Kalló Panna,
Kovács Petra,
Jantász Enikő

4. c osztályos tanulók

2. helyezett:
VERSENYLOVAK csapat:

Benedek Zsuzsanna,
Seffer Réka,
Forintos Rebeka,
Lengyel Linett

3. c osztályos tanulók

3. helyezett:
RAVASZRÓKÁK csapat:

Mezősi Nimród,
Hertelendy József,
Tömör Csombor,
Pétervári Bence

3. c osztályos tanulók

4. helyezett:
FESTETICS ARBORÉTUM csapat:

Fülöp Míra,
Fischl Anna,
Rajnai Napsugár,
Rigó Barbara
4. c osztályos tanulók

felkészítők: Borsosné Mihályi Mónika, Henn Éva
 
 
Az iskolai alapműveleti versenyen az alábbi eredmények születtek:

1. osztály:

1. hely:
DENCS MÁTÉ 1.c,
FÜLÖP ÉVA 1.c,
HERTELENDY LÁSZLÓ 1.c

2. hely:
FÁTYOL ANDRÁS 1.c,
NAGY ZSÓFI 1.c,
VÖRÖS SZONJA 1.c

3. hely:
KOVÁCS ABIGÉL 1.c
felkészítő: Kumi Gáborné


2. osztály:

3. hely:
TUSOR BENCE
2.c

4. hely:
SZITA ISTVÁN
2.c
felkészítő: Csikós Krisztina
 
 
A "Gyöngybetűk" szépíró versenyen

FÜLÖP ÉVA 1.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit
 
 
A Vonyarcvashegyen 2016. május 19-én megrendezett
területi matematika versenyen

KALLÓ PANNA 4.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
felkészítő: Tányéros Józsefné

TUSOR BENCE 2. c osztályos tanuló 5. helyezett,
PÓZVAI PANNA 2. c osztályos tanuló 7. helyezett lett.
felkészítő: Csikós Krisztina



2016. május 20-án rendezték meg Balatonszentgyörgyön
az angol szóbeli versenyt, melyen

PETIK ÁKOS 6.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
felkészítő: Csikós Krisztina

 
 
A LITTERÁTUM Angol megyei versenyen az alábbi eredmények születtek:

NYÁRÁDI MARCELL 5.c osztályos tanuló 5. helyezett lett,
KÖVÉR ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló az 1. helyen végzett,
VENCEL REBEKA DEBÓRA 6.c osztályos tanuló a 2. helyet szerezte meg,
TOMPA FRANCISKA 8.c osztályos tanuló 3. helyezett lett.
felkészítők: Csikós Krisztina, Lenkovics Renáta
 
 
A Fejér György Városi Könyvtár
"Vár rád a könyv-tár-túra" elnevezésű versenyének megyei döntőjébe

a benevezett 152 tanulóból 30 tanuló kapott meghívást.
Iskolánkat Jantász Enikő 4.c, Rajnai Napsugár 4.c, Rajnai Laura 6.c osztályos tanulók képviselték, akik külön csapatokban versenyeztek.

RAJNAI LAURA 6.c oszt. tanuló csapatával a 3. helyet szerezte meg.
A 30 döntős tanuló 3 napos nyaralást nyert a balatoncsicsói erdei iskolába.
felkészítő: Takácsné Szabó Csilla
 
 
A XXVI. HERMAN OTTÓ Országos Biológia Versenyen

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló országos 12. helyezést ért el.
tanára: Pécsiné Szűcs Éva
 
 
A Fejér György Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára által hirdetett
"Vár rád a könyv-tár-túra" vetélkedő döntőjébe jutottak az alábbi tanulók:

JANTÁSZ ENIKŐ 4.c,
RAJNAI NAPSUGÁR 4.c,
RAJNAI LAURA 6.c.
 
 
A vonyarcvashegyi angol nyelvű drámafesztiválon
a 6.c osztály 12 tanulójának "Missing skeleton" c. előadása
arany minősítést nyert.
Elnyerték a "Legjobb előadás" címét, valamint
RAJNAI LAURA a "Legjobb főszereplő" díját is megkapta.

A résztvevő tanulók:
Horváth Boldizsár,
Horváth Júlia,
Katona Laura,
Kovács Ádám,
Kövér Zsófia,
Nagy Laura,
Pintér Máté,
Rajnai Laura,
Sztaracsek Albert,
Tóth-Kovács Klaudia,
Turupoli Evelin,
Varga Ákos

felkészítőjük: Csikós Krisztina
 
 
A Csokonai Alapműveleti verseny megyei döntőjén

PALLAI BENDEGÚZ 5.c osztályos tanuló a megyei 6. helyezett lett.
felkészítő: Volfné Iván Klára
 
 
Az Angol LITTERÁTUM verseny megyei fordulójába
a következő tanulók jutottak be:


NYÁRÁDI MARCELL 5.c,
VENCZEL REBEKA 6.c,
KÖVÉR ZSÓFIA 6.c,
LUKÁCS RÓBERT 6.c,
BENŐ ESZTER 7.c,
SZABÓ ÁKOS 7.c,
TOMPA FRANCISKA 8.c
felkészítők: Csikós Krisztina, Lenkovics Renáta


A Nagykanizsán rendezett Péterffy angol társalgási versenyen

TOMPA FRANCISKA 8.c osztályos tanuló 5. helyezést,
GÖNCZ LEVENTE 8.c osztályos tanuló 7. helyezést ért el.
felkészítő: Lenkovics Renáta
 
 
A Zöld Zala Könyvtári vetélkedő döntőjén
iskolánk csapata a 2. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

BORBÉLY ZSÓFIA,
TÓTH TAMARA,
RAFFAI KRISTÓF,
FONNYADT BALÁZS
7. c osztályos tanulók voltak
 
 
A BENDEGÚZ Gyermek- és Ifjúsági Akadémia
XVII. nyelvész tanulmányi versenyének országos döntőjén

VÖRÖS SZONJA 1.c osztályos tanuló 14. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztáylos tanuló a 7. helyezett lett.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny
megyei fordulóján énekegyüttes kategóriában

GUVAT MÁLNA 2.c osztályos és TÚRI DORKA 2.b osztályos tanuló
EZÜST minősítést kapott.
felkészítő: Csordásné Fülöp Edit

GUVAT MÁLNA 2.c osztályos tanuló
szóló kategóriában ARANY minősítést szerzett.

PÉTER RÉKA 4.c osztályos tanuló
szóló kategóriában KIEMELT ARANY minősítést kapott.

A 4.c osztály GESZTENYE együttese
kisegyüttes kategóriában ARANY minősítést szerzett.


A Kárpáti János Általános és Alapfokú Művészeti Iskola szövegértő versenyén
BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló 1. helyezést,
PETIK ÁKOS 6.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A 3.c osztályos BENEDEK ZSUZSANNA 5. helyezett lett.
felkészítő: Olt Alexandra

FÜLÖP MÍRA 4. c osztályos 5. helyezést ért el.
felkészítő: Henn Éva
 
 
A Nagykanizsán rendezett Országos Alapműveleti Matematika Versenyen

VÁNYA SZILVIA 5. c osztályos tanuló megyei 5. helyezett lett,
DENCS BOGLÁRKA 5.c osztályos tanuló megyei 6. helyezést ért el.
felkészítő: Volfné Iván Klára
 
 
Az Országos Angol TITOK versenyen

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló 5. helyezést,
PETIK ÁKOS 6.c osztályos tanuló 7. helyezést ért el.

felkészítő tanárok: Lenkovics Renáta, Csikós Krisztina
 
 
A HERMAN OTTÓ Országos Biológia Verseny
megyei fordulóján

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló
1. helyezést ért el,
így Ő képviseli megyénket az országos döntőn.
felkészítő: Pécsiné Szűcs Éva
 
 
A Sármelléki Általános Iskola
Zalavári Cirill-Metód Tagiskolájának Rajpályázatán

KOVÁCS ABIGÉL 1.c osztályos tanuló
1. helyezett lett.
felkészítő: Horváth Judit

PETIK LILLA 2.c osztályos tanuló
1. helyezett lett.
felkészítő: Kárászné Beke Ilona


A Lotus Therme Hotel "Kedvenc autóm" rajzversenyén
VÖRÖS SZONJA 1.c osztályos tanuló
3. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit
 
 
A KAÁN KÁROLY Természetismereti versny
megyei fordulóján

NAGY BENDEGÚZ 5.c osztályos tanuló 2. helyezett lett.
felkészítő: Pécsiné Szűcs Éva
 
 
Az iskolai szövegértés versenyen

VÖRÖS SZONJA 1.c osztályos tanuló
3. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit
 
 

A Nemzetközi Kenguru Matematikai Verseny megyei fordulójának az eredménye:
( évfolyamonként több száz versenyző közül )

5. osztály

3.

Pallai Bendegúz

Felkészítő: Volfné Iván Klára

11.

Dencs Boglárka

Felkészítő: Volfné Iván Klára

19.

Gécsek Zsófia

Felkészítő: Volf József

20.

Nagy Noémi

Felkészítő: Volf József

28.

Takács Benedek

Felkészítő: Volf József

35.

Jakabos Emma

Felkészítő: Volf József

38.

Dankó Barbara

Felkészítő: Volf József

70.

Ványa Szilvia

Felkészítő: Volfné Iván Klára

72.

Zömbik Luca

Felkészítő: Volfné Iván Klára

90.

Horváth Nóra

Felkészítő: Volf József

95.

Legoza Ádám

Felkészítő: Volf József

99.

Fehérvári Levente

Felkészítő: Volfné Iván Klára

6. osztály

9.

Lukács Róbert

Felkészítő: Volf József

22.

Toppantó Hajnal

Felkészítő: Fölföldiné Katona Erika

65.

Varga Ákos

Felkészítő: Volf József

77.

Magyar Gergő

Felkészítő: Fölföldiné Katona Erika

77.

Sipos Félix

Felkészítő: Fölföldiné Katona Erika

 

7. osztály

9.

Hegedűs Luca

Felkészítő: Volfné Iván Klára

31.

Tóth Tamara

Felkészítő: Volfné Iván Klára

8. osztály

26.

Czink Viktória

Felkészítő: Bíró Zsuzsanna

47.

Helbert Adrienn

Felkészítő: Volf József

54.

Fáró Dániel

Felkészítő: Volf József

63.

Henczi Nikol

Felkészítő: Volf József

76.

Kubicsek Panna

Felkészítő: Volf József

87.

Antal Zsüliett

Felkészítő: Bíró Zsuzsanna

96.

Jeles Dániel

Felkészítő: Volf József

 

 

 

 
 
A Ranolder szépolvasási versenyen
- a 2. évfolyamon -

TÖREKY RAMÓNA 2. c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
felkészítő: Kárászné Beke Ilona
 
 
Az Országos angol nyelvi verseny megyei fordulóján

TOMPA FRANCISKA 8. c osztályos tanuló
11. helyezést ért el,

SZABÓ ÁKOS 7.c osztályos tanuló
9. helyezett lett.
felkészítő: Lenkovics Renáta


A TITOK London Bridge Angol verseny országos döntőjébe jutottak az alábbi tanulók:

Petik Ákos 6.c
Borbély Zsófia 7.c
Tompa Franciska 8.c
felkészítők: Csikós Krisztina, Lenkovics Renáta
 
 
A KENGURU Nemzetközi Matematika Versenyen az alábbi eredményeket érték el iskolánk tanulói:

Kiemelkedő:
PALLAI BENDEGÚZ 5.c osztályos -
megyei 3. hely,
országos 16. hely,
felkészítő: Volfné Iván Klára

2. évfolyam.:
Tusor Bence -
megyei 26. hely,
felkészítő: Csikós Krisztina

4. évfolyam:
Kovács Petra -
megyei 6. hely,
felkészítő: Tányéros Józsefné

Kalló Panna -
megyei 27. hely,
felkészítő: Tányéros Józsefné

5. évfolyam:
Dencs Boglárka -
megyei 10. hely,
felkészítő: Volfné Iván Klára

6. évfolyam:
Lukács Róbert -
megyei 9. hely,
felkészítő: Volf József

7. évfolyam:
Hegedűs Luca -
megyei 9. hely,
felkészítő: Volfné Iván Klára
 
 
A SIMONYI ZSIGMOND Kárpát-medencei Helyesírási Verseny
megyei fordulóján

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló 1. helyezést,
PETIK ÁKOS 6. c osztályos tanuló 2. helyezést,
PALLAI BENDEGÚZ 5.c osztályos tanuló 7. helyezést,
HELBERT ADRIENN 8.c osztályos tanuló 7. helyezést ért el.

Felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
Az Arany János Verseny országos döntőjén

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló
5. helyezést ért el.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A BENDEGÚZ Nyelvész Verseny megyei fordulóján

VÖRÖS SZONJA 1.c osztályos tanuló
1. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit

PETIK ÁKOS 6.c osztályos tanuló
2. helyezést,

BORBÉLY ZSÓFIA 7.c osztályos tanuló
1. helyezést ért el.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
Az Illyés Gyula Általános Iskola, Hévíz rajzpályázatán

PETIK LILLA 2.c osztályos tanuló
Különdíjas lett.

Felkészítő tanár: Kárászné Beke Ilona
 
 
A ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA verseny megyei döntőjében:

4. helyezett LEGOZA ÁDÁM 5.a
17. helyezett PALLAI BENDEGÚZ 5.c
23. helyezett DENCS BOGLÁRKA 5.c

Ők hárman az 5. osztályosok csapatversenyében
a megyei 3. helyezést szerezték meg.

felkészítők: Volfné Iván Klára és Volf József
 
 
A BENDEGÚZ Nyelvész verseny megyei fordulójára
jutottak az alábbi tanulók:

VÖRÖS SZONJA 1.c
felkészítő: Horváth Judit

JANTÁSZ ENIKŐ 4.c
felkészítő: Henn Éva

PALLAI BENDEGÚZ 5.c
PETIK ÁKOS 6.c
BORBÉLY ZSÓFIA 7.c
felkészítőjük: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
2016. február 29-én került megrendezésre iskolánkban
az OLVASÁSI VERSENY.

a 2. osztályosok között
3. helyezett lett TÖREKY RAMÓNA 2.c osztályos tanuló
felkészítője: Kárászné Beke Ilona

a 4. osztályosok versenyében
3. helyen végzett SZÜCS ÁRON 4. c osztályos tanuló
felkészítője: Henn Éva
 
 
A "Szép Magyar Beszéd" verseny területi fordulóján

ZÖMBIK LUCA 5.c osztályos tanuló 2. helyezést,
BENŐ ESZTER JÚLIA 7.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
Az "Advent fényei" művészeti vetélkedő rajz kategóriájában

VÖRÖS SZONJA 1.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.
felkészítő: Horváth Judit
 
 
2015. november 20-án került sor a "Szép Zalában születtem" elnevezésű népdaléneklő verseny megyei fordulójára.

PÉTER RÉKA 4.c osztályos tanuló - szóló kategóriában - arany,
a Gesztenye éneklő csoport 4. c osztályosai szintén arany minősítést kaptak.

A csoport tagjai:
FISCHL ANNA,
ILLÉS ANNA,
PÉTER RÉKA.

Ezzel továbbjutottak az országos döntőbe.
felkészítő: Tányéros Józsefné
 
 

2015. november 20-án a Fejér György Városi Könyvtárban került megrendezésre
a "Szép magyar beszédért" Alapítvány területi szavalóversenye,
melyen az alábbi eredmények születtek:

1.-2. osztály:
3. hely - PÓZVAI PANNA 2.c,
Különdíj: SZIGETI-LEKICS BÍBORKA 2.c
 felkészítő: Kárászné Beke Ilona

3.-4. osztály:
1. hely - FÜLÖP MÍRA 4.c
felkészítő: Henn Éva

5.-6. osztály:
3. hely - HORVÁTH JÚLIA DOROTTYA 6.c
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

 
 
A Vajda János Gimnázium hagyományos Newton Kupa versenyén
matematika tantárgyból

HELBERT ADRIENN 8. c osztályos tanuló a 3. helyet szerezte meg.

felkészítő: Volf József
 
 
A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján
az 5. c osztály "ÖTÖDÖLŐK" csapata 6. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Dencs Boglárka
Fehérvári Levente
Nagy Tifani
Pallai Bendegúz

 felkészítő: Volfné Iván Klára
 
 
 
2014/2015-ös tanév
 
 

Legoza Ádám 4.a, Bendegúz Tudásbajnokság megyei I. angol

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvÉSZ tanulmányi versenyének országos döntőjén

BORBÉLY ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló 9. helyezést ért el.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

 
 
A vonyarcvashegyi VII. Angol nyelvű Drámafesztiválon

az 5.c osztály ARANY minősítést nyert. A darab megkapta a legjobb rendezés különdíját is.
felkészítő: Csikós Krisztina

BORBÉLY ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló a London Bridge Angol verseny országos döntőjében 10. helyezést ért el.
felkészítő: Csikós Krisztina
 
 
A hévízi Lotus Therme Hotel területi rajzpályázatán

RAJNAI NAPSUGÁR 3.c osztályos tanuló 2. helyezett lett,
HEGEDÜS MAJA 3.c osztályos különdíjat kapott.

felkészítő: Horváth Judit
 
 
A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulóján

BORBÉLY ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el.
PETIK ÁKOS 5.c osztályos tanuló a 4. helyezett lett.

Zala megyét az országos fordulón 6. évfolyamon Borbély Zsófia képviseli.
 
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
Az Országos angol nyelvi verseny megyei fordulóján
 
TOMPA FRANCISKA 7.c osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

felkészítő tanár: Lenkovics Renáta
 
 
A Gyenesdiáson megrendezésre került
Szövegértő versenyen BORBÉLY ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló 1. helyezést ért el,
PETIK ÁKOS 5. c osztályos a 6. helyen végzett.

Felkészítőjük Romsicsné Bódis Zsuzsanna volt.
 
 
BORBÉLY ZSÓFIA 6.c osztályos tanuló
a ma megyei Kaán Károly Természetismereti versenyen rong>1. helyezést ért el
és bejutott az országos döntőbe.
 
 
A Székhelyiskolában került megrendezésre a Szövegértés iskolai verseny, melyen az alábbi eredmények születtek:

1. évfolyam.:
3. hely - Töreki Ramóna

2. évfolyam.:
3. hely - Mezősi Nimród

3. évfolyam.:
2. hely - Kovács Petra

4. évfolyam.:
2. hely - Pallai Bendegúz
3. hely - Kendeh Gusztáv

felkészítők: Kárászné Beke Ilona, Olt Alexandra, Horváth Judit, Kumi Gáborné
 
 
6. alkalommal rendeztük meg természettudományos versenyünket,
a BŐDÖR KUPÁT.

Matematikából:
1. hely: CZINK VIKTÓRIA 7.a
2. hely: HELBERT ADRIENN 7.c
3. hely: VARGA GYULA 8.z

Fizikából:
1. hely: CSEREI ADRIENN 8.a
2. hely: KIRÁLY MÁTYÁS 8.z
3. hely: NÉMETH LEVENTE - Életfa Iskola

Informatikából:
1. hely: HÁRSFA LÍDIA 8.b
2. hely: KISS NORBERT 7.c
3. hely: SZŰCS JOHANNA 7.a

A csapatversenyt a 8.z osztály csapata nyerte.

A csapat tagjai:

KIRÁLY MÁTYÁS
SZIJJ DÁNIEL
VARGA GYULA


Ők őrizhetik egy évig a Bődör Kupát. A Vajda János Gimnázium Természettudományos laborjában Góbor László tanár úr lézeres fizika bemutatót tartott a tanulóknak, mely nagyban színesítette a programot.
Jövőre találkozunk a 7. Bődör Kupán.

A London Bridge TITOK Angol teszt levelezős versenyen az országos fordulóba jutottak a következő tanulók:

BORBÉLY ZSÓFIA 6.z és KÖVÉR BENCE 8.z osztályosok.
 
felkészítők: Csikós Krisztina, Lenkovics Renáta
 
 
A JÓZSEF ATTILA SZAVALÓVERSENY területi fordulóján iskolánkat

Horváth Júlia Dorottya 5. c osztályos,
Benő Eszter Júlia 6. c osztályos
és Fuksz Zsófia 8. c osztályos tanuló képviselte.

BENŐ ESZTER JÚLIA 1. helyezést,
HORVÁTH JÚLIA DOROTTYA 3. helyezést ért el.

A Belvárosi Tagiskola 3 fős csapata az összesített pontszám alapján elnyerte a vándorserleget. Mivel iskolánk harmadszor nyerte el a kupát, ezért az végleg nálunk marad.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A BENDEGÚZ Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei fordulóján

BORBÉLY ZSÓFIA 6. c osztályos tanuló 1. helyezést,
PETIK ÁKOS 5.c osztályos tanuló 5. helyezést ért el.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny megyei fordulóján - szóló kategóriában:
 
PÉTER RÉKA 3. c osztályos tanuló EZÜST minősítést szerzett.

 felkészítő: Horváth Judit
 
 
Az Országos Angol nyelvi verseny területi fordulójából a megyei fordulóba jutott:

TOMPA FRANCISKA és GÖNCZ LEVENTE 7.c osztályos,
valamint SZIJJ DÁNIEL 8.z osztályos tanuló.

felkészítő: Lenkovics Renáta
 
 
2015. március 16-án került megrendezésre iskolánkban a - 3-4. évfolyamnak meghirdetett - területi Csány helyesírási verseny.

A 4. évfolyamosok versenyében PALLAI BENDEGÚZ 4. c osztályos tanuló a
3. helyen
végzett.

felkészítő: Kumi Gáborné
 
 
A GERGELY-NAPI MŰVÉSZETI FESZTIVÁLON vers- és prózamondás kategóriában:

2. helyezett lett KOVÁCS PETRA 3.c,
3. helyezett FÜLÖP MÍRA 3.c osztályos tanuló

felkészítő: Horváth Judit
 
Az Arany János Tanulmányi Verseny országos döntőjén

BORBÉLY ZSÓFIA
6. c osztályos tanuló 6. helyezett lett,
PETIK ÁKOS 5.c osztályos az 5. helyen végzett.

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
 
 
A 2015. február 16-én megtartott alsósok olvasási versenyén az alábbi eredmények születtek:

2. évfolyam:

2. Csiszár Zsombor 2.c
felkészítő: Olt Alexandra

3. évfolyam:

2. Kovács Petra 3.c
3. Várbíró István 3.c
felkészítőjük: Horváth Judit

4. évfolyam:

3. Zömbik Luca 4.c
felkészítő: Kumi Gáborné

 
 
2015. január 22-én, a magyar kultúra napján , iskolánkban műveltségi vetélkedőt rendeztünk. A csapatok öt helyszínen bizonyították tudásukat.

A nyertes osztályok a következők :

5. évfolyam: 5.b osztály (Székhelyiskola)
6. évfolyam: 6.c osztály - csapattagok: Bogdán Eszter , Borbély Zsófia , Deák Csilla , Fonnyadt Balázs , Tóth Tamara
7. évfolyam: 7.c osztály - csapattagok: Bark Veronika , Henczi Nikol , Horváth Barbara , Kubicsek Panna , Varga Janka
8. évfolyam: 8.b osztály (Székhelyiskola)
A " CIVILEK A TANÓRÁN KÍVÜLI NEVELÉSÉRT " programban rendezett versenyeken az alábbi eredmények születtek:
TÖRTÉNELEM:

1. hely: Kovács Levente 7.c, Tóth Tamara 6.c, Raffai Kristóf 6.c
2. hely: Szita Szabolcs 7.c
3. hely: Benő Eszter 6.c, Kovács Kristóf 6.c, Páhy Gergő 7.c

felkészítő: Molnárné Balatinecz Ibolya
HONISMERET

iskolai vetélkedőn kiemelkedő eredményt ért el:
Borbély Zsófia 6.c, Varga Ákos 5.c,
valamint Pallai Bendegúz 4.c osztályos tanuló

felkészítő: Palágyi Árpád
WASS ALBERT vers- és prózamondó verseny :

3. helyezett: Fülöp Míra 3.c, Kovács Petra 3.c

felkészítő: Horváth Judit

3. helyezett: Fuksz Zsófia 8.c

felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
RAJZVERSENY:

1. hely: Babicsák Borbála , Király Nóra
2. hely: Bicskei Laura , Lévai Fanni
3. hely: Deák Janka , Dencs Boglárka , Fehérvári Levente , Zömbik Luca
valamennyien 4. c osztályos tanulók

felkészítő: Kumi Gáborné
Az Illyés Gyula Általános Iskolában megrendezett körzeti vers- és prózamondó verseny en 1. helyezett lett:
FÜLÖP MÍRA 3. c osztályos tanuló.
KOVÁCS PETRA 3. c osztályos tanuló a 3. helyen végzett.
felkészítő: Horváth Judit
Az Illyés Gyula Általános Iskola rajzpályázat án
FISCHL ANNA 3. c osztályos tanuló Különdíjas lett .
felkészítő: Horváth Judit
A " Tiszán innen - Dunán túl " országos népdaléneklési verseny területi fordulóján PÉTER RÉKA 3. c osztályos tanuló
ARANY minősítés t szerzett.
felkészítő: Horváth Judit
A " Szép magyar beszédért " Alapítvány Vers- és prózamondó versenyén a következő eredmények születtek:
1-2. osztályosok:
2. hely: TÖMÖR CSOMBOR - 2.c, felkészítő: Olt Alexandra
3-4. osztályosok:
2 . hely: LÉVAI FANNI - 4.c, felkészítő: Kumi Gáborné
3. hely: KOVÁCS PETRA - 3.c, felkészítő: Horváth Judit
5-6. osztályosok:
3 . hely: Horváth Júlia Dorottya - 5.c
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

Szép sikert értek el tanulóink a Bolyai Matematika Csapatverseny en.

7. évfolyamos csapatunk megyei 2. helyezett lett.

A csapat tagjai:
Helbert Adrienn,
Jeles Dániel,
Fáró Dániel,
Vigmond Jonatán (7.c)

A 8. évfolyamos csapatunk a megyei 4. helyen végzett.

A csapat tagjai:
Ángyán Richárd és Kossik Tamás (8.c),
Király Mátyás és Varga Gyula (8.z)

felkészítők : Volfné Iván Klára, Volf József

2013 - 14-es tanév
A Jonatán Első Országos Könyvmolyképző verseny en 4 tanuló nk nyerte el a Könyvmolyok Kiváló Mestere címet:
Dencs Boglárka 3.c 46 pont
Horváth Péter 3.c 53 pont
Pallai Bendegúz 3.c 58 pont
Petrik Ákos 4.c 52 pont
Teljesítményükhöz gratulálunk !
Takácsné Szabó Csilla
könyvtárostanár
A 2014. május 31-én megrendezett LITTERÁTUM Angol nyelvi verseny országos forduló ján a következő tanulók kimagasló eredményeket értek el:
6. osztály os korcsoportban:
5 . hely: TOMPA FRANCISKA 6.c
8. osztály os korcsoportban:
3 . hely: ARAT SELINA 8.z,
4 . hely: TÓDOR KITTI 8.z,
5 . hely: TÓTH DÓRA 8.z
felkészítő: Lenkovics Renáta
ARAT SELINA 8. z osztályos tanuló a
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei forduló ján 2. helyezés t ért el.
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna


Az iskolai alapműveleti versenyen a 2. osztályosok közül 0 hibaponttal JANTÁSZ ENIKŐ 2. c osztályos tanuló 1. helyezett lett.
felkészítő: Henn Éva

Az iskolai szépírás verseny en
HEGEDŰS MAJA 2. c osztályos tanuló 1. helyezés t ért el.
felkészítő: Horváth Judit
A " Gyöngybetűk " szépíró versenyen
FÜLÖP MÍRA 2. c osztályos tanuló különdíjas lett.
felkészítő: Horváth Judit
A nagykanizsai Péterffy Általános Iskola által szervezett
Angol társalgási területi verseny en
TÓDOR KITTI 8.z osztályos tanuló 3. helyen,
ARAT SELINA 8.z osztályos tanuló 7. helyen végzett.
felkészítő: Lenkovics Renáta
A Litterátum angol nyelvi verseny iskolai fordulójából a következő tanulók jutottak a regionális döntőbe:
TOMPA FRANCISKA, ZÖMBIK ANNA - 6.c osztályos tanulók
ARAT SELINA, TÓTH DÓRA, TÓDOR KITTI - 8. z osztályos tanulók
felkészítő tanár: Lenkovics Renáta
Az Országos BENDEGÚZ Nyelvész versenyen PETIK ÁKOS 4. c osztályos tanuló 13. helyezés t ért el.
felkészítő: Kárászné Beke Ilona
A vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola hagyományos alsó tagozatos területi matematika versenyén a következő eredmények születtek:
KOVÁCS PETRA a 2. évfolyamon 2. helyezés t
PALLAI BENDEGÚZ a 3. évfolyamon 1. helyezés t
LUKÁCS RÓBERT a 4. évfolyamon 2. helyezés t ért el
felkészítők: Henn Éva, Csikós Krisztina, Borsosné Mihályi Mónika
A hévízi Lótus Therme Hotel "Az autóm és barátai" című rajzversenyén különdíjas lett KOVÁCS PETRA és KISS RÉKA 2.c osztályos tanuló.
felkészítő: Horváth Judit
A KESZTHELYI FEJÉR GYÖRGY KÖNYVTÁRBAN
A "ZÖLD ZALA: KESZTHELY ÉS KÖRNYÉKE TERMÉSZETI ÉRTÉKEI" VERSENYEN ISKOLÁNK CSAPATA
A 2. HELYEZÉS T ÉRTE EL.
A csapat tagjai:
Babicsák Blanka
Bernáth Éva
Kubicsek Panna és
Tompa Franciska 6. c osztályos tanulók
felkészítő: Kovácsné Horváth Éva
Vonyarcvashegyen , az angol nyelvű drámafesztiválon a 4.c osztály arany minősítés t kapott, és elnyerte a legjobb előadás különdíját is.
felkészítő: Csikos Krisztina
A gyenesdiási Kárpáti János Általános Iskola és AMI által meghirdetett Szövegértő verseny en ( járási szint en) az alábbi eredményeket érték el tanulóink:
3. évfolyam:
PALLAI BENDEGÚZ - 3. hely
KENDEH GUSZTÁV - 6. hely
felkészítő: Kumi Gáborné
4. évfolyam:
SZABÓ ANNA JÚLIA - 3. hely
felkészítő: Kárászné Beke Ilona
5. évfolyam:
BORBÉLY ZSÓFIA - 1. hely
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
6. évfolyam
VIGMOND JONATÁN - 4. hely
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
8. évfolyam
BORSOS RÉKA - 2. hely
felkészítő: Gellén Istvánné
ARAT SELINA - 5. hely
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
A KAÁN KÁROLY megyei természetismereti verseny en BORBÉLY ZSÓFIA 5. c osztályos tanuló 1. helyezés t ért el.
felkészítő: Kovácsné Horváth Éva
ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY MEGYEI FORDULÓ
7. osztály 8. osztály
helyezés diák helyezés diák
5. SZIJJ DÁNIEL - 7.z 7. ARAT SELINA - 8.z
7. KÖVÉR BENCE - 7.z 9. BALÁZS TAMARA 8.c
TÓDOR KITTI 8.z osztályos tanuló 1. helyezést ért el , ezzel az országos döntőbe jutott.
felkészítő tanár: Lenkovics Renáta
KINDER RAJZPÁLYÁZAT NYERTESEK
Kocsis Nóra 2/d ( fotó )
A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulóján
BORBÉLY ZSÓFIA 5.c osztályos tanuló 1. helyezés t ért el.
felkészítője: Romsicsné Bódis Zsuzsanna
KENGURU Országos Matematika verseny megyei
helyezés diák felkészítő
14. Denkler Nikosz 6.c Volf József
18. Dely Dániel 2.a Ekman Mónika
26. Kozma Bence 2.b Kálóczi Ferencné
31. Bernáth Éva 6.c Volf József
32. Fehérvári László 6.c Volf József
36. Kovács Petra 2.c Henn Éva Mária
KENGURU Matematika verseny, megyei forduló
helyezés diák felkészítő
4. Lukács Róbert 4.c Csikós Krisztina
9. Pallai Bendegúz 3.c Borsosné Mihályi Mónika
10. Takács András 3.a Horváthné Hegedűs Emília
12. Hegedűs Luca 5.c Volfné Iván Klára
13. Kurusta Sára 3.a Horváthné Hegedűs Emília
14. Denkler Nikosz 6.c Volf József
18. Dely Dániel 2.b Ekman Mónika
JÓZSEF ATTILA SZAVALÓVERSENY TERÜLETI FORDULÓ

Jeles Dorottya 8. z - 3. helyezés
Benő Eszter 5. c - 2. helyezés
felkészítő: Romsicsné Bódis Zsuzsanna


A HEVESSY György Országos Kémia versenyen

KALU BOTOND 8.c osztályos megyei 6. helyezett,

KIRÁLY MÁTYÁS 7.c osztályos megyei 11. helyezett,

VARGA GYULA 7.z osztályos megyei 15. helyezett lett.

felkészítő: Volfné Iván Klára

A ZRÍNYI Ilona Matematika versenyen

HEGEDÜS LUCA 5.c osztályos a megyei 18. helyen,

KOSSIK TAMÁS 7.c osztályos a megyei 18. helyen végzett.

felkészítő: Volfné Iván Klára, Volf József

A csapatversenyben:

a 3. évfolyam csapata a megyei 4. helyezett,

a 4. évfolyam csapata a megyei 3. helyezett lett.

felkészítők: Borsosné Mihályi Mónika, Csikos Krisztina

Az ALAPMŰVELETI Versenyen a megyei döntőbe jutott:

PALLAI BENDEGÚZ 3.c - 10 pont

HORVÁTH JÚLIA 4.c - 10 pont

VARGA ÁKOS 4.c - 10 pont

DENKLER NIKOSZ 6.c - 6 pont

felkészítők: Borsosné Mihályi Mónika, Csikos Krisztina, Volf József

A BENDEGÚZ Anyanyelvi Tanulmányi Versen y megyei fordulóján

PETIK ÁKOS 4.c osztályos tanuló 4. helyezést,

BORBÉLY ZSÓFIA 5.c osztályos 2. helyezést ért el.

felkészítők: Kárászné Beke Ilona, Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A márciusban megszervezett angol London Bridge nyelvi tesztversenyen TÓDOR KITTI 8.z osztályos tanuló bejutott az országos fordulóba. felkészítő: Lenkovics Renáta

2014. március 21-én került megrendezésre iskolánkban a hagyományos
Csány helyesírási verseny, amelyen a 4. osztályosok versenyében
PETIK ÁKOS 4. c osztályos tanuló a 3. helyezést érte el.

felkészítő: Kárászné Beke Ilona

Az iskolai helyesírási versenyen 2. helyezést ért el
JANTÁSZ ENIKŐ, a 3. helyen FÜLÖP MÍRA végzett.

Mindketten 2. c osztályos tanulók. felkészítőjük: Horváth Judit

Iskolánkban 2014. március 25-én 8 csapat mérte össze matematika-fizika-informatika tudását az 5. BŐDÖR Kupán.

A verseny után érdekes biológia órán vettek részt a tanulók. Az ifjú kutatók - Petrovicsné Mátyás Kinga és Dr. Kolics Balázs - "Az élet eredete - genetika alapfokon" c. előadása és gyakorlati bemutatója lekötötte a tanulókat, fontos, új ismeretekre tettek szert.

Helyezettek:

1. hely - matematika: KALU BOTOND 8.c (Belvárosi Tagiskola)

1. hely - fizika: CSESZÁRIK MÁTYÁS 8.z (Belvárosi Tagiskola)

1. hely - informatika: HEGEDÜS ANDRÁS 8.a (Székhelyiskola)

A csapatversenyt meglepetésre a 7.z osztály nyerte:

VARGA GYULA - matematika: 2. hely

KIRÁLY MÁTYÁS - fizika: 3. hely

SZIJJ DÁNIEL - informatika: 3. hely

Gratulálunk! Találkozunk 2015-ben a 6. BŐDÖR Kupán.

A 2014. február 26-án megtartott Angol Országos Nyelvi verseny i skolai fordulójából a megyei fordulóba jutott:

Szijj Dániel 7.z,
Király Mátyás 7.z,
Kövér Bence 7.z,
Tódor Kitti 8.z,
Arat Selina 8.z,
Balázs Tamara 8.c osztályos tanuló.

felkészítő: Lenkovics Renáta

Az iskolai versmondó versenyen az alábbi eredmények születtek:

DANAI KOVÁCS KATA 1. c osztályos tanuló a 3. helyezett lett.

felkészítő: Tóth Katalin

KOVÁCS PETRA 2.c osztályos tanuló az 1. helyen, FÜLÖP MÍRA szintén 2.c osztályos tanuló a 2. helyen végzett.

felkészítő: Horváth Judit

HORVÁTH JÚLIA DOROTTYA 4. c osztályos tanuló az 1. helyet szerezte meg.

felkészítő: Kárászné Beke Ilona

Az Arany János TITOK Nyelvész Verseny országos fordulóján
BORBÉLY ZSÓFIA 5.c osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

felkészítő tanára: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A 2014. január 27-én megrendezett Olvasási versenyen az alábbi eredmények születtek:

2. osztály:

2. hely - Kovács Petra 2.c

felkészítő: Horváth Judit

3. osztály:

3. hely - Zömbik Luca 3.c

felkészítő: Kumi Gáborné

4. osztály:

1. hely - Horváth Júlia 4.c

3. hely - Varga Ákos 4.c

felkészítő: Kárászné Beke Ilona

A 2013/2014-es tanévben meghirdetett Országos irodalmi csapatversenyen iskolánk 5.c osztályos csapapta 4. helyezést ért el.

csapattagok: Benő Eszter, Borbély Zsófia, Deák Csilla, Hegdűs Luca, Tóth Tamara

felkészítő tanár: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A 4. c osztályosok csapata a 7. helyezett lett.

csapattagok: Szabó Anna Júlia, Kövér Zsófia, Lukács Róbert, Tar Csongor

felkészítő tanár: Kárászné Beke Ilona

A Keszthely Város Önkormányzata által kiírt "Karácsony képeslapja" című rajzpályázaton

I. helyezést ért el Varga Viktória 7.b osztályos tanuló "Karácsony" c. alkotásával

Az "Advent fényei" Zala megyei művészeti találkozón Pacsán, rajz kategóriában elért eredményeink:

II. helyezés: Szalai Janka 8.b

III. helyezés: Bácskai Angéla 4.a

A Nemzeti Művelődési Intézet által rendezett "VII. Zalai Regionális - és Határon Túli Betlehemi jászol" kiállítás díjazottja lett

Pálinkás Patrícia 6.b

Antal Zsüliett 6.b

Felkészítő: Dr. Kardosné Kovács Anikó

A VARGA TAMÁS Matematika verseny i skolai fordulójából a megyei döntőbe jutott:

Varga Gyula 7.z (Tagiskola)

Hársfa Lídia 7.b (Székhelyiskola)

Varga Viktória 7.b (Székhelyiskola)

Lipics Bálint 8.b (Székhelyiskola)

felkészítők : Volfné Iván Klára, Bíró Zsuzsanna, Fölföldiné Katona Erika

A megyei döntő január 28-án lesz.

Az Életfa Iskola Tehetségpont rajzpályázatán különdíjas lett:

HEGEDŰS MAJA 2. c és ZÖMBIK LUCA 3. c osztályos tanuló munkája.

felkészítők: Horváth Judit és Kumi Gáborné

A hévizi Bibó István Gimnázium szervezésében tartott területi angol nyelvi versenyen

TÓDOR KITTI 8.z osztályos tanuló az. 1. helyezést,

ARAT SELINA szintén 8.z osztályos tanuló az 5. helyezést érte el.

felkészítő nevelő: Lenkovics Renáta

A BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY Zala megyei fordulójának 3. osztályos kategóriájában 5. helyzést ért el a 3. c osztály csapata.

A csapat tagjai: Dencs Boglárka, Nagy Tifani, Kendeh Gusztáv, Pallai Bendegúz voltak.
Felkészítő nevelő: Borsosné Mihályi Mónika

A "Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési minősítő verseny területi fordulóját 2013. november 23-án szombaton rendezték Gyenesidáson.

Az iskolánkat képviselő tanulók a következő minősítést érték el:

HUMPOK LILLA 2. oszt. ezüst

HORVÁTH NÓRA 3. oszt. arany

ENDRŐDI NIKOLETT 4. oszt. arany

KOLLÁR LUCA 4. oszt. arany

ENDRŐDI REBEKA 5. oszt. arany

VIGH ZSOLT 6. oszt. arany

felkészítők: Csordásné Fülöp Edit, Horváthné Hegedűs Emília, Dr. Záborszkyné Cs. Tóth Csilla

2013. november 15-én került megrendezésre a

"Szép magyar beszédért " Alapítvány Szavalóversenye,

melyen az alábbi eredmények születtek:

2. oszt.: 1. hely - FÜLÖP MÍRA 2.c

3-4. oszt.: 2. hely - LÉVAI FANNI 3.c 3. hely - HORVÁTH JÚLIA 4.c

5-6. oszt.: 2. hely - SZLÁDOVICS KATICA 6.c 3. hely - HEGEDŰS LUCA 5.c

7-8. oszt.: 3. hely - JELES DOROTTYA 8.z

felkészítők:

Horváth Judit, Kumi Gáborné, Kárászné Beke Ilona, Romsicsné Bódis Zsuzsanna

WEÖRES SÁNDOR VERSMONDÓ VERSENY /VÁROSI/

1. Toppantó Hajnal Anna 4. b Felk.: Koloszár Zoltánné

2. Kurusta Sára 3.a Kovács Károlyné

3. Csősz Tóth Anna 2.b Gyulassyné Nagy Henriett

A Weöres Sándor Szavalóversenyen

JELES DOROTTYA 8.z osztályos tanuló 1. helyezést,

SZLÁDOVICS KATICA 6.c osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

felkészítő tanár: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

Az alsó tagozatos versenyzők közül

HORVÁTH JÚLIA és TÓTH-KOVÁCS KLAUDIA 4.c osztályos tanulók
külön díjban részesültek.

felkészítő nevelő: Kárászné Beke Ilona

"Az információ hatalom" Számítástechnikai Verseny Országos döntőjében SZABÓ ANNA 8.z osztályos tanuló az országos 1. helyezett lett.

felkészítő tanára: Molnárné Riskó Erzsébet

Az Országos Logo Számítástechnikai Verseny Országos döntőjében az alábbi eredmények születtek:

14. hely Szabó Anna 8.z

28. hely Király Mátyás 6.z

44. hely Fehérvári László 5.c

felkészítő tanár: Molnárné Riskó Erzsébet

A 2013. évi Országos Diákolimpián a következő eredményeket érték el tanulóink:

III. korcsoport

4x100 m váltó fiú csapat: 3. hely

csapattagok: Kossik Tamás 6.c, Horváth Dominik 6.c

IV. korcsoport

4x100 m váltó fiú csapat: 5. hely

csapattag: Bálint Dániel 7.c

IV. korcsoport

4x1000 m váltó fiú csapat: 1. hely

csapattagok: Tányéros Vince 8.b, Kovács Bence 8.b

IV. korcsoport

4x100 m váltó leány csapat: 1. hely

csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b

IV. korcsoport

4x600 m váltó leány csapat: 5. hely

csapattagok: Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z, Városi Rebeka 8.a

IV. korcsoport

ötpróba leány csapat: 1. hely

csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b, Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z

IV. korcsoport

leány egyéni összetett : 2. hely - Fodor Csenge 8.a

2013. május 31-én került megrendezésre Szegeden a
Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny ,
ahol az alkalmazói I/B. korcsoportban

SZABÓ ANNA 8.z osztályos tanulónk az országos 1. helyezett lett.

Felkészítő tanára: Molnárné Riskó Erzsébet

A Bendegúz Nyelvész verseny megyei fordulóján

CSEREY ADRIENN 6.a osztályos tanuló a 8. helyet szerzte meg.
Felkészítő tanára: Bíróné Dióssy Gabriella

GERENCSÉR DÓRA 8.b osztályos a 12. helyen végzett.
Felkészítő tanára: Gellén Istvánné

A József Attila versmondó verseny megyei fordulóján JELES DOROTTYA 7. z osztályos tanulónk a 2. helyezett lett.
Felkészítő tanára: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

A Veszprémben megrendezett Regösök húrján dunántúli regionális vers- és szépprózamondó versenyen

JELES DOROTTYA 7. z osztályos tanulónk különdíjban részesült.

Felkészítő tanára: Romsicsné Bódis Zsuzsanna

2013. május 10-én volt Balatonszentgyörgyön az Angol kommunikációs verseny , amelyen NYÁRÁDI DÁNIEL 6.c osztályos tanulónk 4. helyezést ért el.

felkészítő: Csikós Krisztina

A Festeticsek és kora c. vetélkedőn a Fodor utcai 8. a osztály csapata 1. helyezett lett.

Felkészítő tanáruk: Hegedüs Lászlóné

A Deák utcai 8. b osztály csapata a 3. helyen végzett.

Felkészítőjük Molnárné Balatinecz Ibolya tanárnő volt.

A 2013. május 9-én Nagykanizsán szervezett Angol szóbeli nyelvi versenyen iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.

TÁNYÉROS VINCE 8.b osztályos tanuló a 8. helyet szerezte meg, VIGMOND EMILIA 8.a osztályos tanuló pedig a 9. helyen végzett.

felkészítő tanár: Lenkovics Renáta

A Megyei Atlétika Versenyen az alábbi eredményeket érték el tanulóink:

III. korcsoport Négypróba fiú csapat: 5. hely csapattagok: Horváth Dominik 6.c, Kossik Tamás 6.c

Négypróba leány csapat: 2. hely csapattag: Hosszú Luca 6.c Négypróba egyéni összetett: Hosszú Luca 6.c - 2. hely

Kislabdadobás: Kossik Tamás 6.c - 2. hely

4x100 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Kossik Tamás 6.c, Horváth Dominik 6.c

600 m futás: Hosszú Luca 6.c - 2. hely

IV. korcsoport

Ötpróba leány csapat: 1. hely csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b, Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z

Ötpróba egyéni összetett: Fodor Csenge 8.a - 1. hely

4x100 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Fodor Csenge 8.a, Lukács Tünde 8.b

4x600 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Városi Rebeka 8.a, Gárdos Piroska 8.z, Pete Vanda 7.z,

100 m futás: Fodor Csenge 8.a - 1. hely

Távolugrás: Lukács Tünde 8.b, 1. hely

Ötpróba fiú csapat: 1. hely csapattagok: Kovács Bence 8.b, Bálint Dániel 7.c

4x1000 m váltófutás: 1. hely csapattagok: Kovács Bence 8.b, Tányéros Vince 8.b

A József Attila versmondó verseny területi fordulóján JELES DOROTTYA 7.z osztályos tanuló 1. helyezést ért el, így a megyei versenyen képviselheti iskolánkat.

felkészítő tanára : Romsicsné Bódis Zsuzsanna

Iskolánkban 2013. március 7-én került megrendezésre a TITOK London Bridg e elnevezésű angol nyelvi verseny, melynek országos döntőjébe jutott: BABICSÁK BLANKA és TOMPA FRANCISKA 5. c osztályos tanulónk.

felkészítő tanár : Tányéros Józsefné

A KENGURU matematika verseny megyei fordulóján az alábbi kiemelkedő eredmények születtek:

megyei 4. hely: PALLAI BENDEGÚZ 2.c osztály tanuló,
felkészítő tanár :Borsosné Mihályi Mónika

megyei 8. hely: HEGEDŰS LUCA 4.c osztályos tanuló,
felkészítő tanár : Tóth Katalin

megyei 11. hely: SZABÓ ANNA 8.z osztályos tanuló,
felkészítő tanár : Volfné Iván Klára

2013. április 28-án a Georgikon Majormúzeum Növény- és állatvilág című kézműves és rajzkiállításán tagintézményünk alábbi tanulói is díjat kaptak:

KOTTÁN KATALIN 1.c

KÖVÉR ZSÓFIA SZONJA 3.c

NAGY LAURA 3.c

felkészítők: Horváth Judit, Kárászné Beke Ilona

A LITTERÁTUM országos angol tesztversenyen tanulóink a következő eredményeket érték el:

Babicsák Blanka 5.c - 42 pont
Tompa Franciska 5.c - 44 pont (13. hely)
Varga Gyula 6.z - 39 pont
Serleg Annamária 6.z - 35 pont
Tódor Kitti 7.z - 48 pont (11. hely)
Kondákor Zsófia 7.z - 37 pont
Arat Selina 7.z - 36 pont
Tóth Dóra 7.z - 31 pont

Az országos versenyre továbbjutott TOMPA FRANCISKA 5.c osztályos, valamint TÓDOR KITTI 7.z osztályos tanuló, melyre 2013. május 25-én kerül sor Budapesten.

Felkészítő tanárok: Tányéros Józsefné, Lenkovics Renáta

A " Tiszán innen, Dunán túl " népdalverseny megyei fordulóján a következő eredmények születtek:

LISZÁK LILI 2.c/Deák arany minősítés
felkészíto: a szülő

ENDRODI NIKOLETT 3.b/ Fodor kiemelt arany minősítés
felkészítő: Csordásné Fülöp Edit

ENDRODI REBEKA 4.a/Fodor kiemelt arany minősítés
felkészítő: Csordásné Fülöp

CSOSZ-TÓTH JULIANNA 3.b/Fodor arany minősítés
felkészítő: Gyulassyné Nagy Henriett

2013. április 25-én került megrendezésre az Angol Nyelvu Drámafesztivál Vonyarcvashegyen, ahol a 3. c osztály előadása arany minősítést kapott, a darab pedig elnyerte a legjobb rendezés díját is.

felkészítő nevelő: Csikos Krisztina

A Kalmár László megyei matematika verseny döntőjében az alábbi eredmények születtek:

5. oszt.:

11. hely Helbert Andrienn 5.c
18. hely Fehérvári László 5.c

8. oszt.

7. hely Kovács Domonik 8.b
15. hely Dencs Domonkos 8.b

felkészítő tanár: Volf József

A 2013. április 16-án megrendezésre került Angol Országos nyelvi verseny megyei fordulóján TÓDOR KITTI 7.z osztályos tanuló a 8. helyezést érte el.

felkészítő tanára: Lenkovics Renáta

2013. április 22-én a Vonyarcvashegyi Általános Iskolában Matematika Tanulmányi versenyt rendeztek a városkörnyék alsó tagozatos tanulói részére.

A 2. évfolyamosok versenyében

1. helyezett lett PALLAI BENDEGÚZ 2. c osztályos tanulónk. felkészítője: Borsosné Mihályi Mónika volt.

A 3. évfolyamon a 3. helyen végzett VARGA ÁKOS 3. c osztályos tanulónk, őt Csikós Krisztina tanító készítette fel.

A 4. évfolyamos tanulók között a 2. helyet szerezte meg HEGEDUS LUCA 4. c osztályos tanuló, felkészítője Tóth Katalin volt.

Az Angol Országos verseny i skolai fordulójáról a megyéből beküldött versenydolgozatok alapján 3 . helyezettként TÓDOR KITTI 7z jutott tovább a megyei fordulóba.
felkészítő: Lenkovics Renáta

Tagintézményünkben 2013. március 14-én zajlott a Csány László helyesírási verseny , amelyet - régi hagyományként - a városi és városkörnyéki 3. és 4. osztályosoknak hirdetünk meg.

A 4. évfolyamosok versenyében BORBÉLY ZSÓFIA 4. c osztályos tanulónk 1. helyezést ért el.

felkészítő: Henn Éva

IV. Bődör Kupa
komplex természettudományos verseny

Eredmények:
matematika :
1. Kovács Dominik 8.b Deák
2. Pap Kristóf 8.b Fodor
3. Kalu Botond 7.c Deák
fizika :
1. Novinszky Dalma 8.b Deák
2. Tódor Kitti 7.z Deák
3. Mózer Attila 8.a Fodor
informatika :
1. Szabó Anna 8.z Deák
2. Perger Lolita 7.c Deák
3. Kántor Dániel 8.a Deák
csapatverseny :
1. hely 8.b osztály Deák: Kovács Dominik, Novinszky Dalma, Dezső Róbert
2. hely megosztva 8.z Deák és a 7.c Deák

A versenyt követően a résztvevőket távoli galaxisokba kalauzolták el egy nagyon érdekes csillagászati előadáson.

(Előadók: Tányéros József, Seffer Miklós)
A LOGO Számítástechnikai Verseny országos döntőjébe az alábbi tanulók jutottak be:
2. korcsoport:
Fehérvári László 5.c,
Király Mátyás 6.z
3. korcsoport:
Szabó Anna 8.z
felkészítő: Molnárné Riskó Erzsébet
A 2013. február 27-én rendezett, Alsó tagozatosok Felolvasási versenyének eredményei:
Deák utcai eredmények:
3. évfolyam:
2. hely Szabó Anna Júlia 3.c, felkészítő: Kárászné Beke Ilona
4. évfolyam:
1. hely Borbély Zsófia 4.c, felkészítő : Henn Éva

A HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA verseny megyei fordulójának eredményei:

8. hely Kalu Botond 7.c/Deák
11. hely Balázs Tamara 7.c/Deák
13. hely Nagy Viktória 7.b/Fodor
14. hely Fábián Julietta 7.b/Fodor
18. hely Gradwohl Márk 7.z/Deák
felkészítők: Dr. Kántor Béláné, Volfné Iván Klára, Volf József






_

_ _