Csány-Szendrey AMI1 Csány-Szendrey AMI2 Csány-Szendrey AMI3 Csány-Szendrey AMI4 Csány-Szendrey AMI5 Csány-Szendrey AMI6 Csány-Szendrey AMI7 Csány-Szendrey AMI8 Csány-Szendrey AMI9 Csány-Szendrey AMI10 Csány-Szendrey AMI11 csany_szendrey_ami_keszthely_iskola__1212 Csány-Szendrey AMI13 Csány-Szendrey AMI14 Csány-Szendrey AMI15 Csány-Szendrey AMI16 Csány-Szendrey AMI17 Csány-Szendrey AMI18


 

DIÁKJAINK

 



FODOR utca

 

 

1. a osztály

Osztályfőnök: Tikos Ágnes

 

Besze Dániel
Csomós Katinka
Dürgő Mátyás
Fábián Maja
Fehér-Kun Flóra
Gerencsér Csenge
Kósa Anna
Kresz Ádám Tamás
Lőrincz Kristóf
Merse Laura
Mikola Hanna
Molnár Csongor Kristóf
Nagy Anna Lilla
Oravecz Zoltán
Péter Balázs
Riba Lea
Talabér Luca
Vörös Kira Kendra
Wirth Barnabás Péter
Zsittnyán Zsófia Petra

 

 

1. b osztály

Osztályfőnök: Szalai Klára

 

Baráth Bianka
Bem Boglárka
Budavári Virág
Csalló Ákos
Csalló Dániel
Dávid Dóra
Fonnyadt Zétény
Gécsek Benedek
Gosztola Gerda
Gyarmati Virág
Horváth Adrienn Ibolya
Horváth Zsolt Adrián
Huszics Panna Réka
Kása Lukács
Kis Tünde
Kovács Borbála
Laposa Viktória
Molnár Liza
Nagy Abigél
Németh Lili
Pap Eszter Lili
Szathmáry Zoltán József
Szekeres Dóra
Szemán Viktória
Tamcsu Szofia
Ujvári Zselyke
Voltner Dániel József

 

 

1.d osztály

Osztályfőnök: Vadász Árpádné

 

Ágoston Hanna
Chen Pinyan
Czinderi Szabolcs
Czink Zsófia
Farkas Bernadett Liza
Horváth Ábel
Horváth Lilla
Horváth Zalán
Koloszár Erik Alex
Kovács Norbert József
Lutor Szilárd
Marosvári Levente
Molnár Dorina
Nemes Raul
Nyul Dorottya
Rózsakerti Mihály
Szabó Bence
Szabó Boglárka
Szalai Levente
Szücs Lívia
Tik András Vilmos
Tik Júlia Alíz
Tokodi Bence
Verrasztó Csongor

 

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Horváthné Hegedős Emília

 

Bányai Flóra
Baranyai Levente
Bodnár Olivér
Boncföldi Barna
Borbás Kristóf Károly
Dávid Lora
Dürgő Zoltán
Fehér Luca
Horváth Dorottya
Jaloveczky Arnold
Katona Léna
Kiss Veronika
Kósa Jázmin
Kovács Jázmin Alexandra
Ozsvárt Énok
Perasole Izabella
Raák Bence Péter
Salamon Zalán Gábor
Simon Lili
Skoda Koppány
Szabó Viktória Sára
Tóth Nóra Amira
Varga Lőrinc
Várhelyi Dominik Zsolt

 

 

2.b osztály

Osztályfőnök: Kovács Éva

 

Bauer Bálint
Beke Belián
Czibor Mátyás
Cseh Tamara Petra
Csikós József
Csoba Lilla
Erős Antal
Gedeon Emília Zita
Horváth Szófia
Kincses Marcell
Kovács Adél
Lázár Lőrinc
Molnár Mirtill Veronika
Móringer Napsugár Effi
Mózer Lívia Mínea
Németh Dominik
Pálmai Viktória
Pompor Hanna
Sipos Lilla
Szente Marcell
Szita Martin
Töttő Petra
Vajda Tilla

 

 

2.d osztály

Osztályfőnök: Csécs-Molnár Adrienn

 

Balogh Marcell
Bauer Natália Sztella
Bézsenyi Nikolett Kitti
Császár Álmos Zétény
Doma Jázon Csanád
Dombi Míra Aida
Horváth Dominik
Horváth Petra
Jenkovszkaja Alisza Andrejevna
Kocsis Regina
Koller Krisztián Dominik
Lénárt Luca
Nagy Tamás
Németh Luca Sára
Nyul Viktória
Pál Balázs
Raska Gergő
Soós Marcell
Szigeti Roland
Szili Bálint Gábor
Tormási Péter
Váradi Virág
Zakó Gréta Anna

 

 

3.a osztály

Osztályfőnök: Ángyánné Oláh Zsuzsanna

 

Budai Anna
Derzsényi Xénia Barbara
Fábián Flóra
Jánosa Flóra Petra
Kámán Krisztián Sándor
Kató Attila József
Kisfaludy Richárd
Koller Amanda Boglárka
Kovács Laura
Mezei Szilárd
Móricz Dávid
Nagy Domonkos
Németh Bálint
Oroszlán Marcell Károly
Séllei Máté
Szalai Cintia
Szelestei Márton
Tóth Tamás
Töreki Anna
Török Péter
Vajda Tamás
Vasas Vencel Dániel

 

 

3.b osztály

Osztályfőnök: Kovácsné Lakatos Éva

 

Argiro Loretta Stella
Bán Gyöngy Beáta
Bódai Hanna
Bojt Julianna
Dávid Vanda
Dominkó Noémi
Farkas Enikő Lea
Fülöp Marcell
Gerencsér Koppány
Gyuricza Luca
Hársfa Rebeka
Horváth Ádám
Horváth Zsófia
Jakab Balázs
Koltai Bernadett
Lugosi Panna
Mecséri Máté
Nagy Gergő Dániel
Nagy-Bognár Bence
Németh Alíz Nóra
Németh Réka
Süslecz Áron
Szabó Benjámin
Tatárvári Nikolett
Tollár Patrik
Túri Dorka
Verb Norina
Wirth Levente Ferenc
Zakó Dániel
Zölei Dóra

 

 

3.d osztály

Osztályfőnök: Koloszár Zoltánné

 

Ambrus Nelli
Bankó Ádám
Bogó Botond Bendegúz
Bíró András
Dezső Botond
Donkó Boldizsár László
Duba Mihály András
Horváth Mánuel Nikolasz
Horváth Sára Gréta
Jordán Mihály
Márton Ákos Dominik
Mészáros Réka
Molnár Kiara Vanessza
Porkoláb Milán
Prágai Ármin György
Prágai Kíra Anna
Szi-Miklós Csenge
Takács Emma Luca
Tóth Amira Mia
Tóth Martin
Túri Krisztina
Verrasztó Marcell

 

 

4.a osztály

Osztályfőnök: Némethné Cséri Judit

 

Bene Mária Antónia
Bontó Mátyás
Czifra Zoltán Patrik
Csécs Hanna Hedvig
Farkas Márk
Fodor Janka
Kovács Botond
Kovács-Markó Ákos
Kulánda Zsombor
Lajtai Bulcsú
Nagy Amarilla
Nyári Olivér Máté
Ötvös Zsombor Kálmán
Pécz Dorián
Pektor Erik
Pompor Emma
Puskás Hanna
Salamon Bíborka
Szalai Bence
Szivós Edina
Tóth Hédi
Vadász Dániel

 

 

4.b osztály

Osztályfőnök: Mezőné Gál Éva

 

Darmai Dániel István
Darmai Dominik Bertalan
Farkas Laura
Gárdonyi Vivien
Gombár Dorina
Horváth Bálint
Kiss István
Koller Réka
Kovács Barnabás
Laposa Sára
Molnár Luca
Mózer Regina
Nagy Barnabás
Nett Vivien
Obermayer Máté
Pécz Arabella Fruzsina
Szalay Anna Sára
Szemán Dorka
Szincsák Tamara
Szita Patrik
Tik Péter Vilmos
Tóth Luca
Vörös Kira

 

 

4.d osztály

Osztályfőnök: Kovács Károlyné

 

Bankó Dániel
Bischof Laura Klaudia
Böröcz Melitta
Csécs Tíra
Csomós Luca
Czár Debóra
Dóczi Veronika
Donkó Benedek Imre
Fisli Martin
Hajdú Tifani
Horváth Dávid
Kocsa Klára
Lázár Barnabás
Mag Roland
Mátés Gréta
Mózner Előd
Mózner Emese
Nemes Kristóf
Osvald Tamara
Riba Sára
Vörös Dominik

 

 

5.a osztály

Osztályfőnök: Németh Ildikó

 

Bányácski Vince
Csák Benjámin
Cserey Ádám
Dely Dániel
Dencsi Blanka Anna
Farkas Noémi
Gál-Molnár Blanka
Goldsmied Benjámin
Gyarmati Ádám
Humpok Lilla Anna
Kámán Réka
Kamarás Ádám
Kondor Fanni Anna
Lóki Dániel
Mayerhoffer Hédi Anna
Németh Gréta
Rákos Péter Csaba
Sárvári Vivien
Szabó Tamás
Szatlóczki-Tóth Dorina
Turay Lili
Vasas Heléna Kitti
Zsiga Richárd Attila
Zsigmond Virág

 

 

5.b osztály

Osztályfőnök: Bíróné Dióssy Gabriella

 

Balogh Frida
Besze Marcell
Csősz-Tóth Anna
Dávid Virág
Dóczi Janka Iréne
Dublecz Bence
Fodor Marót Péter
Gara Laura Léna
Horváth Hanna Zsófia
Jankovics Lucia
Kisfaludy László
Kovács Kevin
Kozma Bence László
Kutasy Kamilla
Lancz Csaba
Mészáros Márk
Mészáros Viktória
Molnár Kíra
Móricz Máté
Nagy Balázs
Nyári Zsombor Milán
Puskás Benedek
Szincsák Gergő
Tóth Farkas
Töreki Zsófia
Zakó Tábita

 

 

5.d osztály

Osztályfőnök: Bíró Zsuzsanna

 

Berecz Barbara
Csima Ábel
Deli Jázmin Anna
Duba Móric Tamás
Farkas Boglárka
Gép Sára
Horváth Benjámin István
Horváth József
Horváth Richárd István
Illés Botond
Jónás Bálint
Király Levente
Kiss Gabriella Katalin
Kocsis Nóra Ilona
Molnár Noel
Nagy Zsombor Balázs
Simon Georgina Dorka
Tormási Dóra

 

 

6.a osztály

Osztályfőnök: Vargáné Péter Edit

 

Bakos Bendegúz
Biró Eszter
Boros Ádám
Bősze István Bence
Donkó Barbara
Gécsek Zsófia
Horváth Nóra
Jakabos Emma
Jánosa Dóra Lili
Kurusta Sára
Legoza Ádám
Léhman Dániel
Molnár Dóra
Németh Hanna Napsugár
Oroszlán Mátyás Ádám
Rácz Noel
Rádai Dávid
Sári Alexandra
Sebestyén Marcell
Takács András Szilveszter
Takács Benedek Péter
Tóth Panna

 

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Dr. Kardosné Kovács Anikó

 

Balta Réka
Bicskei Laura
Cseh Márton Ádám
Fejes Máté Benedek
Hetyei Nóra
Horváth Adrián
Kató Vivien
Király Dávid
Kollár András Bendegúz
Koller Helén
Kovács Andrea Anna
Laczikó Benedek
Molnár Csaba
Nagy Gergő
Nagy Zoltán Ferenc
Németh Fanni
Németh Klaudia
Pintér Daniella Petra
Pintér Olivér Norbert
Simon-Zsebők Róza
Sipos Szonja
Tóth Ádám
Vancsa Vivien

 

 

6.d osztály

Osztályfőnök: Palágyi Árpád

 

Andri Zsuzsanna
Bankó Szabolcs Bence
Czinderi Dávid
Dóczi Anna
Domján László
Gombos Lilla
Gőcze Zalán
Horváth Dávid
Horváth Gréta Korina
Jordán Gergely
Kocsis Péter
Lugosi Kristóf
Máté Benitó
Mecseki Balázs
Nyul Natália
Porkoláb Bence Zsolt
Raska Bence
Süslecz Márk
Szabó Dávid Tamás
Valent Míra

 

 

7.a osztály

Osztályfőnök: Lenkovics Renáta

 

Bogdán Csongor
Bogdán Zselyke
Bödő Zoltán Árpád
Duba Margit Emília
Giczi Mátyás Zsolt
Kajtár Sára
Kollár Luca Éva
Kovács Richárd
Lénárt Balázs
Markó Laura
Mátés Barbara
Mihálovics Melitta
Mile Réka Zsuzsanna
Mózer Patrik
Németh Kristóf
Pálinkás Réka Martina
Pesti Annamária
Pétervári Gabriella
Pétervári Viktória Sarolta
Salasovics Ágnes
Szakonyi Dominik József
Szelestei Tamás
Tombor Viktória
Tóth Laura Emese
Udvari Eszter

 

 

7.b osztály

Osztályfőnök: Somogyi Józsefné

 

Ács Gergő
Ambrus Zsombor
Bányácski Angéla
Botkó Marcell
Császár Szilárd
Csősz Tóth Julianna
Dénes Barnabás
Dezső Bence
Endrődi Nikolett
Fábián Krisztofer
Fábián Lilla
Hársfalvi Kristóf
Heidinger Bence Dániel
Jáni Mihály
Lutár Bálint Barnabás
Magyar Gergely László
Molnár Jázmin Anna
Nagy-Pál Márk
Nagy Bianka
Nyolcas Vince
Sipos Félix
Soós Bence
Süslecz Gergő
Szabó Gergő
Szalai Liliána
Tchatchoua Rebeka
Tóth Zsombor Vajk
Vadász Péter

 

 

8.a osztály

Osztályfőnök: Fölföldiné Katona Erika

 

Bakos Bernadett
Boros Janka
Császár Zalán
Endrődi Rebeka
Farkas Karina Kira
Horváth-Sávoly Kira
Horváth Zsuzsanna
Igazi Péter
Incze Levente
Jónás Roland
Kántás Szaffi
Király Pálma Dóra
Kovács Olivér
Lajtai Botond
Németh Bence
Novák Dorka
Pánger Glória
Pektor Ervin
Penk Ádám
Perlaki Ali Barna
Simon Odett
Schubert László Imre
Szabó Gergő
Szücs Dominik
Tóth Csenge Sári

 

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Hegedűs Lórántné

 

Andri Marcell Krisztián
Bertók Bence
Bíró Márk
Darmai Patrik
Fejes Gabriella
Horváth Eliza Dominika
Horváth Nóra
Horváth Vanessza Ibolya
Kocsa Katalin
Kocsis Anna Regina
Lukács Ádám
Markó Sándor János
Mayer Richárd Imre
Orczi Ferenc Gergő
Pór Ádám
Raduly Karolina
Sági Rihárd
Sági Roland
Sohonyai Marcel Soma
Tokodi Fanni
Vapetlics Kornél




















 


DEÁK UTCA

 

 

1.c osztály

Osztályfőnök: Tányéros Józsefné

 

Bóka Imola
Déghy Marcell
Fábián Fülöp
Hargitai Dániel
Hermann Dorka
Hertelendy Károly István
Jantász Nóra
Kalló Sára
Kiss Márton
Kottán István
Kovács Zsolt László
Marton-Gyanó Ákos
Nagy Lilian
Német Andzseló
Ősapay György Vilmos
Peresztegi Nóra
Pölöskei Dorka
Pölöskei Kata
Rónai Benjamin Keve
Scola Laura Flóra
Seffer Szofi
Szalai Benjamin
Tamás Tekla
Tordai Jonathán Zoárd
Tóth Tamás Zsombor
Töreki Vivien
Töreky Noémi
Töttő-Gáll Dóra
Való Gergely
Varga Virág Dóra
Vörös Dániel Máté
Molnár Dorina

 

 

2.c osztály

Osztályfőnök: Kumi Gáborné

 

Antal Soma
Benkő Rebeka
Dencs Máté
Farkas Levente
Fátyol András
Fülöp Éva
Gárdos Boglárka
Hegedüs Dániel
Hegedűs Luca
Hertelendy László János
Izer Veronika
Kaszás Márk Tibor
Kirilla Lilla
Kovács Abigél Brigitta
Micheller Kitti Éva
Nagy Bertalan György
Nagy Zsófi Anna
Németh Virág
Petőfi Anna Virág
Rajnai Lili
Sárközi János
Szabó Nóra
Turupoli Erik
Varga Nándor
Vörös Szonja Regina

 

 

3.c osztály

Osztályfőnök: Kárászné Beke Ilona

 

Antonovici Alina
Domcsek Zsófia
Fentős Adél
Fischl Sára
Gerencsér Sára
Gróf Abigél
Guvat Málna Janka
Hűse Dávid
Kustos Eszter
Molnár Lili
Nagy Gergely
Nyárádi Hanna Júlia
Ormándlaky Regina
Palotay Gergely
Petik Lilla
Pózvai Panna
Pölöskei Anna
Süle Fanni
Szabó Lilla Dorka
Szalai Rika Rebeka
Szemán János
Szi Barnabás
Szigeti-Lekics Bíborka
Szita István
Szita Szilárd
Takács Imre
Töreky Ramóna
Tusor Bence
Vörös Gergely Csaba

 

 

4.c osztály

Osztályfőnök: Borsosné Mihályi Mónika

 

Almássy Benedek
Benedek Zsuzsanna
Csiszár Zsombor Barna
Danai-Kovács Kata
Deák Sarolta
Dorfinger Dávid
Erdős Kristóf
Forintos Rebeka
Gárdos Balázs
Hermann Zsombor
Hertelendy József Péter
Izer Alexandra
Jónás Bálint
Lengyel Linett
Mayer Klaudia
Mezősi Nimród
Oláh Gyöngyi Amina
Pánger Dzsenifer
Pétervári Bence
Pongó Bianka Boglárka
Seffer Réka
Szeibert Lehel László
Szép Krisztián
Takács Miléna Hermina
Tömör Csombor
Veér Lisa Suleika

 

 

5.c osztály

Osztályfőnök: Pécsiné Szűcs Éva

 

Fischl Anna Regina
Fülöp Míra
Hegedüs Maja Zsuzsanna
Helbert Anna
Hermann Fanni
Hermann Noel
Jaczó Soma
Jantász Enikő
Kalló Panna
Kapota Viktória
Kottán Katalin
Kovács Petra
Krivocjuk Denisz
Ladán Máté
Mátray Renátó Árpád
Miklósi Diána
Nagy Mihály András
Péter Réka
Pintér Sára Lili
Rajnai Napsugár Mária
Rigó Barbara Mónika
Rónai Kenéz Barnabás
Szi Noémi
Szücs Áron
Tompa Boróka
Várbíró István

 

 

6.c osztály

Osztályfőnök: Volfné Iván Klára

 

Babicsák Borbála
Deák Janka
Dencs Boglárka
Fehérvári Levente
Fülöp Tardos
Horváth Péter Ákos
Karika János Mihály
Kendeh-Kirchknopf Gusztáv
Király Nóra
Kovács Kristóf Levente
Nagy Bendegúz Ferenc
Nagy Tifani
Nyárádi Marcell
Orsós Zsolt
Pallai Bendegúz Kristóf
Simon-Kurucz Kristóf
Sipos Enikő
Szalontai Emília Léna
Tegze Krisztián
Tóth Krisztián
Ványa Szilvia
Városi Flóra
Zömbik Luca

 

 

7.c osztály

Osztályfőnök: Volf József

 

Bezuglov Ivan
Csikós Csenge
Deák Bence
Gonda Sára Lea
Horváth Boldizsár
Horváth Júlia Dorottya
Horváth Mária Mónika
Horváth Zsolt
Jónás Leonárd László
Katona Laura
Kopácsi Dóra
Kosztolányi Dávid
Kovács Ádám
Kövér Zsófia Szonja
Lukács Róbert
Matisz Norbert
Nagy Laura
Pánger Arnold
Pintér Máté Csaba
Rácz Levente
Rajnai Laura
Román Bernadett
Rónai Hanna Tirza
Szabó Anna Júlia
Sztaracsek Albert Attila
Tar Csongor
Tóth-Kovács Klaudia
Turupoli Evelin
Varga Ákos
Venczel Rebeka Debora

 

 

8.c osztály

Osztályfőnök: Romsicsné Bódis Zsuzsnna

 

Bálint Alex
Benő Eszter Júlia
Bérces Cintia Rózsa
Bogdán Eszter
Borbély Zsófia
Csótár Viktória Réka
Fonnyadt Balázs
Fülöp Karsaly
Garai Flóra
Hegedűs Luca
Kovács Kristóf Ferenc
Mag Bernadett Andrea
Mércz Arnold
Molnár Eszter
Négeli Dániel
Prágai János Márk
Raffai Kristóf
Szabó Ákos Benedek
Szabó Lili
Tóth Tamara
Vígh Máté







_

_ _